Podobne strony

 • Hutmen S.A.

  Metale nieżelazne
  Producent wyrobów z metali nieżelaznych: rur miedzianych, drutów i prętów, stopów odlewniczych, spoiw. Spółka prowadzi także skup złomu. Możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem Internetu.
 • Cynkownia Mostostal Wrocław S.A.

  Metale nieżelazne
  Strona cynkowni, na której firma prezentuje swoje usługi i asortyment swojej produkcji.
 • Zakład Produkcyjno Usługowy Stemar s.c.

  Metale nieżelazne
  Firma zajmuje się profesjonalnum projektowaniem i produkcją nietypowych elementów, głównie ze stopów aluminium , stali nierdzewnych, tytanu i konstrukcyjnych tworzyw sztucznych będących m.in. pomocą dla osób niepełnosprawnych. Na stronie prezentacja produktów.
 • Erka

  Metale nieżelazne
  Zakład prowadzi działalność produkcyjno usługową w branży metalowej. Jej podstawowym profilem działalności jest produkcja wyrobów ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Na stronie znajdziecie ofertę współpracy, prezentacje firmy i jej produktów oraz dane kontaktowe.
 • Polskie Centrum Promocji Miedzi S.A.

  Metale nieżelazne
  Strona organizacji powołanej przez producentów miedzi, wyrobów z miedzi i jej stopów celem promowania zastosowań tejże w takich dziedzinach jak: architektura, budownictwo, elektrotechnika i energetyka. Na stronie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o firmie i jej działalności oraz liczne materiały na temat miedzi.


:: Metalkol ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.it.pl/metalkol

Kategorie:

Opis:

Metalkom to firma zajmująca się handlem metali nieżelaznymi.

Słowa kluczowe: