Podobne strony

 • Protekol

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Na stronie znajdziesz podstawowe informacje o firmie zajmującej się dystrybucją aparatury elektrycznej za pośrednictwem handlu hurtowego, dużych odbiorców, a także wśród klientów detalicznych. Firma współdziała też z projektantami i biurami projektowymi, organizuje szkolenia i prezentacje produktów, oferując przy tym zainteresowanym doradztwo fachowe i pomoc w rozwiązaniu problemów.
 • Ultramet - Aparatura Ultradźwiękowa

  Apartura pomiarowa
  Strona producenta laboratoryjnej i przemysłowej aparatury do ultradźwiękowych badań nieniszczących. Strona zawiera informacje o firmie i jej produktach, ofertę dydaktyczną, publikacje oraz inne materiały.
 • ALFA-ELEKTRO sterowniki programowalne

  Firmy wg branży
  Sieć hurtowni Alfa Elektro Sp. z o.o. dostarcza Państwu szeroki wybór artykułów elektrycznych. Wśród grup produktowych oferowanych przez firmę znajdują się między innymi oprawy oświetleniowe, osprzęt elektroinstalacyjny, elementy automatyki, źródła światła, kable i przewody oraz wiele innych. Aby sprostać rosnącym wymaganiom Klientów oferta ta systematycznie uzupełniana jest o kolejne pozycje. Cały asortyment pochodzi jedynie od renomowanych producentów.


:: Apator S.A. ::

Opis:

Spółka giełdowa oferuje różnego rodzaju aparaturę elektryczną i elektroniczną głównie na potrzeby górnictwa, ale nie tylko. Na stronie sklepik internetowy w którym można zamówić różne rodzaje urządzeń kontrolno-pomiarowych, a głównie ciepłomierze.