Podobne strony

  • Małej łąki 6

    Firmy wg branży
    Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną propozycję Destra Ozone Technology. Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju, która specjalizuje się w osuszaniu budynków, ozonowaniu pomieszczeń i usuwaniu wilgoci technologicznej. Ponadto zajmujemy się również likwidowaniem efektów pożarów czy powodzi. Oznaczamy najlepszej jakości usługi, czego potwierdzeniem mogą być liczne rekomendacje od naszych zleceniodawców. Zaufaj naszemu zasobnemu doświadczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, w jakiej prezentujemy rezultaty naszych prac. fotografie oraz więcej danych o nas znajdą Państwo na witrynie internetowej.
  • Emanuela Szafarczyka 6 lok. 19

    Firmy wg branży
    W Warszawie swoją siedzibę ma firma KRAKOWSKI, która od 1993 roku zajmuje się sprzedażą i wynajmowaniem sprzętu osuszającego. Oferujemy osuszanie budynków, elektronarzędzi, maszyn, sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Dysponujemy nowoczesnymi osuszaczami, pompami, wentylatorami, nagrzewnicami jak i dmuchawami. W przypadku zalania obiektu zapewniamy natychmiastową pomoc. Świadczymy również usługi deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji. Gwarantujemy korzystne ceny, profesjonalizm i dyspozycyjność. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na naszą witrynę internetową.


:: DESTRA Osuszanie murów warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.destra.com.pl

Ulica: Małej łąki 6

Miasto:
Kod: 02-793
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Z przyjemnością chcemy przedstawić Państwu firmę Destra Ozone Technology. lokalizacja naszego przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie. Proponujemy Państwu fachowe osuszanie budynków, ozonowanie pomieszczeń oraz usuwanie wilgoci technologicznej w nowych budynkach, a także usuwanie skutków pożarów. mamy zasobne doświadczenie, pracowaliśmy m.in. przy usuwaniu skutków powodzi w Bogatyni, Sandomierzu, Wrocławiu. zachęcamy do zaznajomienia się z rekomendacjami od naszych usatysfakcjonowanych klientów. Więcej o naszej propozycji i dokładne dane teleadresowe przedstawiamy na naszej witrynie internetowej, Gorąco zachęcamy do jej odwiedzenia.