Podobne strony

 • As-bau

  Budownictwo mieszkaniowe
  Firma jest wrocławskim przedsiębiorstwem budowlanym, specjalizującym się w budowie jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej, oddawanych w stanie surowym zamkniętym. Na stronie oferta firmy oraz przykład wraz z wizualizacja ostatniego przedsięwzięcia.
 • Spóldzielnia Mieszkaniowa Inwestycja

  Budownictwo mieszkaniowe
  Spółdzielnia proponuje budownictwo mieszkalne pod wynajem, domy jednorodzinne, garaże, lokale użytkowe.Spółdzielnia realizuje obiekty pod klucz w różnym standardzie wykończenia. Na stronie cennik i warianty finansowania, przykłady dokonanych domów.
 • KOPEX S.A.

  Dla górnictwa
  Spółka specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji od projektu poprzez budowę lub modernizację, wyposażenie w maszyny i urządzenia po obsługę finansową transakcji w kraju i na całym świecie. Ponadto oferuje: maszyny i urządzenia dla górnictwa, energetyki oraz innych dziedzin przemysłu; usługi robót górniczych, budowlane, projektowe i know-how; materiały i wyroby (chemikalia, metale, wyroby hutnicze); surowce oraz mieszkania. Na rozbudowanej stronie poznasz szczegóły oferty, obejrzysz referencje, znajdziesz informacje o firmie, aktualności oraz relacje prasowe i inwestorskie. Zamówisz też biuletyn informacyjny na skrzynkę e-mail. Strona w kilku wersjach językowych.
 • Oferty.net

  Wirtualne giełdy nieruchomości
  Internetowy Serwis Nieruchomości zawiera ogólnodostępną bazę ofert profesjonalnych biur nieruchomości. Poprzez zaawansowaną wyszukiwarkę możesz wyszukać interesujacą cię ofertę kupna, sprzedaży bądź wynajmu mieszkań lub innych lokali.
 • BHN Chata

  Agencje nieruchomości
  Strona Biura Handlu Nieruchomościami Chata. Znajdziesz tu oferty sprzedaży i wynajmu gruntów, domów, mieszkań i lokali użytkowych.


:: Bocian Nieruchomości ::

Nasza ocena:
Adres: www.bocian-nieruchomosci.pl

Ulica: Plac Wolności 25

Miasto: Zduńska Wola
Kod: 98-220
NIP:

Telefon: 43 825-58-88
Opis:

Biuro BOCIAN NIERUCHOMOŚCI założone zostało w 2002 r. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i wyceny nieruchomości.

Oferujemy Państwu rzetelną i kompleksową pomoc w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie nieruchomości, wycenie nieruchomości, doradztwa w zakresie rynku nieruchomości, regulacji stanów prawnych nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytów bankowych na zakup praw do nieruchomości.

Współpracujemy z biurami nieruchomości, doradcami finans