Podobne strony

  • Czarter luksusowego jachtu

    Turystyka i podróże
    Queen of Datca to luksusowy jacht motorowo-żaglowy. Wnętrze jachtu jest wykonane z wysokiej klasy drewna, oferuje pięć komfortowych klimatyzowanych kabin, wygodne pokłady słoneczne, oraz przestronne miejsca na pokładzie umożliwiające spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Oferujemy czarter jachtu z załogą w skład której wchodzą: kapitan, stewardessy, kucharz, oraz inżynier pokładowy.
  • ŻYCIE W LUKSUSIE.PL - Twój przewodnik po luksusie

    Inne
    Przewodnik po świecie luksusu w Polsce - portal ZYCIEWLUKSUSIE.PL - został stworzony zarówno dla ludzi, dla których luksus już stał się standardem życia jak i dla tych, którzy dopiero dążą do takiego stanu rzeczy. Istniejemy dla prawdziwych znawców i dla tych wszystkich, którzy poznali smak luksusu i wiedzą, że urodzili się właśnie po to, aby z niego korzystać. Proponujemy wirtualną podróż w głąb świata luksusu.


:: Egzotyczne podróże z Memories Vacations ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.memories.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy obywatelami świata. Uwielbiamy podróżować. Mimo młodego wieku szybciej powiemy, gdzie nas nie było niżeli na odwrót. Chcemy dzielić się naszą pasją. Jesteśmy touroperatorem, który oferujemy luksusowe wycieczki do krajów jak Tanzania, Kongo, Chiny, Wietnam i wielu innych. Program wycieczki dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę i przeżycia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.