Podobne strony

  • Biuro projektowe w Lublinie

    Dokumentacja budowlana
    Wizytówka firmy świadczącej usługi w zakresie: projektowania obiektów budowlanych, projektowania indywidualnego pełnobranżowego, kosztorysów, nadzorów budowlanych, projektów specjalistycznych (wodociągi, kanalizacja, gaz, energetyka, drogi itp.) oraz usług geodezyjnych.
  • AZYMUT podziały działek

    Firmy wg branży
    Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Azymut z Kozienic, biura geodezyjnego funkcjonującego na rynku od wielu lat. Przeprowadzamy pomiary geodezyjne, wykonujemy pomiary nieruchomości oraz tyczenie budynków, a w następnej kolejności opracowujemy mapy geodezyjne w formie tradycyjnej i elektronicznej oraz przygotowujemy modele ukształtowania terenu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami państwowymi, podejmując się realizacji małych, jak i dużych zleceń. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne zaplecze technologiczne. Więcej informacji o świadczonych usługach znajdą Państwo na stronie internetowej.


:: Usługi geodezyjne Lublin ::

Nasza ocena:
Adres: http://bniug.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Młode i prężnie rozwijające się Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych mieści się w Lubartowie. Świadczy ono kompleksowe usługi geodezyjne z przygotowaniem i obsługą nieruchomości. Biuro wywiązuje się ze swoich zleceń w terminach, profesjonalnie i rzetelni. Ceni sobie zadowolenie klienta dlatego też cieszy się pozytywnymi opiniami i zaufaniem. W realizacji każdego projektu uczestniczy wykwalifikowany geodeta uprawniony oraz specjalista do spraw zarządzania nieruchomościami.