Podobne strony

  • Hotel Spichrz - imprezy firmowe, integracyjne

    Turystyka i podróże
    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję hotelu Spichrz zlokalizowanego nieopodal Gdańska. Dysponujemy wieloma pokojami noclegowymi i ekskluzywnymi salami konferencyjnymi i salami ślubnymi. W ramach przeprowadzanych przez nas usług pomagamy w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Naszymi podstawowymi atutami są: urokliwe wnętrza, bezproblemowy dojazd, pyszna kuchnia i życzliwa oraz doświadczona obsługa. W przypadku menu weselnego dopasowujemy się do każdych Państwa oczekiwań i sugestii. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową czy telefoniczną. Więcej informacji na temat naszej aktywności mieści się na stronie internetowej.
  • Lisewski Dwór restauracje wejherowo

    Turystyka i podróże
    Jeśli pragniesz spędzić wyjątkowy urlop na łonie natury, poznaj się z propozycją opracowaną przez Lisewski Dwór! Możesz tutaj wypocząć w eleganckich, wygodnych pokojach. Na Gości oczekuje tutaj także moc atrakcji. Osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek mogą skorzystać z rejsu kutrem rybackim, spływów kajakowych, wycieczek krajoznawczych z przewodnikiem czy polowania na zwierzynę z aparatem. Co więcej, na terenie pensjonatu znajduje się kryty basen, strzelnica, pole golfowe i bezpieczny plac zabaw. W dworku istnieje także sposobność przygotowania imprez okolicznościowych. Organizuje on również szereg imprez tematycznych. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.


:: HOTEL SPICHRZ sala weselna pomorskie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.hotelspichrz.com.pl


Opis:

Poszukujesz wyjątkowego pomysłu na weekend czy też planujesz zorganizować niezapomnianą imprezę dla całej rodziny? Zapraszamy do Hotelu Spichrz! Znajduje się on w samym sercu Kaszub, w malowniczej miejscowości Borcz, zapewniając swoim gościom niezwykłe atrakcje w średniowiecznych murach kompleksu dworsko-parkowego, gdzie urządzono eleganckie pokoje noclegowe oraz przestronne sale konferencyjne i bankietowe. Hotel gwarantuje swoim gościom pełną oraz profesjonalną obsługę w czasie przygotowania rodzinnych świąt, imprez, ale również konferencji bądź spotkań biznesowych - od przygotowania sali, przez catering i obsługę kelnerską. Szczegóły ppropozycji na stronie.