Podobne strony

 • Dalpo

  Artykuły biurowe
  Przedsiębiorstwo handlowe oferujące artykuły biurowe (notesy, taśmy, pisaki, przyborniki), oraz uszczelki do okien, drzwi oraz taśm pakowych (również z nadrukami).
 • Pak-Druk

  Opakowania papierowe
  Producent opakowań tekturowych, kartonów klapowych, wykrojnikowych, przekładek, kratownic, tektury, opakowań na pizzę itp. Ze szczegółową ofertą zapoznasz się na stronie.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ADIX"

  Artykuły biurowe
  Oferta taśmy biurowej i pakowej.
 • MASTERPAK taśma pakowa

  Firmy wg branży
  Ostrzeganie, wymierzanie oraz ochranianie różnorodnych miejsc oto najczęstsze wykorzystania taśmy ogrodzeniowej. Każdy kto potrzebuje tego typu towaru powinien zgłosić się do firmy Masterpak z Gdańska. Posiadają je bowiem w rozmaitej szerokości (od 7,5 cm, poprzez 10 cm aż po 15 cm) oraz w różnej długości nawoju. Najczęściej stosowana jest taśma ogrodzeniowa biało-czerwona, w Masterpak można zamówić ją z dowolnym nadrukiem. Nadruk wykonywany jest w 4 kolorach, chroniony lakierem przed ścieraniem. To sprawia, że ich taśma może być używana przy każdej pogodzie. To jednak tylko cząstka propozycji firmy Masterpak, która jest autentycznym gigantem jeśli chodzi o taśmy samoprzylepne i to zarówno z nadrukiem, jak i bez niego, a także w produkcji opakowań z tektury falistej. Sugerowane przez nich towary i usługi są niezmiennie najwyższej jakości, a ceny konkurencyjne, a to powoduje, że warto podjąć z nimi współpracę. Szczegółowe informacje o firmie znaleźć można na stronie:
 • producent segregatorów

  Firmy wg branży
  Nasza firma swoją działalność rozpoczęła w roku 1993 od produkcji puzzli oraz gier planszowych. Aktualnie nasza główna działalność skupia się na innych artykułach, lecz puzzle i gry planszowe reklamowe idealnie sprawdzają się jako towar promocyjny. W obecnej chwili specjalizujemy się z produkcji materiałów POS takich jak: standy,urmy, stojaki i inne.Produkujemy też różnego rodzaju segregatory i pudełka,a także jako opakowania kaszerowane, które świetnie sprawdzają się jako materiały promocyjne.


:: ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.foltek-opakowania.pl

Ulica: Turów 61

Miasto: Wieluń
Kod: 98-300
NIP: 8322002606

Telefon: 790428048
Opis:

Sklep producenta opakowań kartonowych oraz foliowych. W naszej ofercie znajdziesz bardzo dużą gamę opakowań tj. kartony klapowe, kartony fasonowe, folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy pakowe. Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa kartony w dowolnym rozmiarze także z nadrukiem. Zapraszamy do zakupów !!!