Podobne strony

 • Śledzenie GPS

  Komputery i internet
  SpySat to kompleksowy system służący do geolokalizacji w czasie rzeczywistym za pośrednictwem systemu GPS i Internetu. Z pomocą SpySat możliwe jest śledzenie dowolnego obiektu na kuli ziemskiej i zobrazowanie jego położenia na cyfrowej mapie dostępnej w naszym serwisie Nie potrzebujesz już drogich i awaryjnych systemów rejestrujących trasy nadajnika. Wystarczy palmtop, prosty program i konto na SpySat.
 • GPS GSM GPRS monitoring i lokalizacja pojazdów

  Motoryzacja i transport
  Nowoczesny system GPS satelitarnej lokalizacji pojazdów i zarządzania flotą. GPS monitoring, monitoring mobilny, pełna logistyka i ochrona GPS 24h. Sondy paliwa i zabezpieczenia pojazdów. System monitoringu logistycznego GPS umożliwia przez 24h stałą obserwację bieżącej lokalizacji, prędkości i ważnych parametrów pracy pojazdu. Zapraszamy !
 • GPS Monitoring 24

  Motoryzacja i transport
  Gpsmonitoring24.pl to serwis informacyjny o monitoringu pojazdów, lokalizacji osób z użyciem systemów nawigacji satelitarnej GPS. Monitoring GPS pozwala na znacznie efektywniejsze zarządzanie flotą pojazdów co przekłada się na realne korzyści finansowe, redukcję kosztów oraz pełniejszą kontrolę. Wykorzystanie systemów GPS uniemożliwia użytkowanie aut nie zgodnie z jego przeznaczeniem, przekraczanie wyznaczonych prędkości oraz ogranicza wszelakie oszustwa paliwowe. Celem serwisu jest prezentowani
 • Podsłuchy, mini kamery- Sklep detektywistyczny

  Elektronika
  Prowadzony przez nas sklep detektywistyczny ma do zaoferowania Państwu profesjonalne podsłuchy, mini kamery, dyktafony czy lokalizatory GPS. Dodatkowo dla osób ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo posiadamy wykrywacze podsłuchów i kamer, zagłuszacze oraz szyfratory rozmów. Jako firma świadczymy także usługi takie jak wykrywanie podsłuchów i kamer szpiegowskich.
 • Monitoring GPS

  Motoryzacja i transport
  Zastanawiasz się co w danej chwili robią Twoi pracownicy? Gdzie znajduje się flota Twoich pojazdów? Jak użytkowane są Twoje samochody? REDGPS rozwiąże problem informacji o lokalizacje Twojej floty. Zdobywamy doświadczenie od 2001 roku dzięki czemu oferowane przez nas usługi są świadczone rzetelnie i profesjonalnie. Chętnie podejmiemy stałą współpracę na korzystnych dla obu stron warunkach. Zachęcamy do wysłania nam zapytania ofertowego – odpowiedni formularz znajdą Państwo na naszej stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Monitoring pojazdów | GPS Guardian ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gpsguardian.pl

Ulica: Krakowska 98

Miasto: Wrocław
Kod: 50-427
NIP: 8982012367

Telefon: (71) 733 68 90
Opis:

Monitoring pojazdów z wykorzystaniem platformy GPS Guardian to pewny sposób na optymalizację firmowych wydatków związanych z flotą. Zaawansowana technologia wykorzystywana w monitoringu GPS pojazdów, pozwala na odczyta w czasie rzeczywistym danych dotyczących spalanego paliwa i prędkości pojazdów.
GPS Guardian zapewnia pełne wsparcie w procesie wdrożenia urządzeń do firmowej floty.