Podobne strony

 • Aqua Service Poland

  Filtry
  Montaż urządzeń uzdatniających wodę.
 • Ekonet Sp. z o.o.

  Filtry
  Na stronie dowiesz się dlaczego tak ważna jest biofiltracja wody, poznasz system filtaracji Ecomaster oraz ofertę systemów domowych i o dużej wydajności.
 • Water4you.pl Woda dla Ciebie - dystrybutory, filtry, vending

  Firmy wg branży
  Nasza firma dostarcza najwyższej klasy sprzęt filtrujący wodę. Designerskie, bezbutlowe dystrybutory wody idealne od każdego biura i miejsca pracy. Nasza firma zajmuje się także serwisem dysrybutorów. Oferujemy także filtry wody, które zapewnią Ci krystalicznie czystą wodę w Twoim domu dla całej rodziny. Na naszej stronie możesz także zakupić części instalacyjne, akcesoria i przyłącza do wody. Nasza działalność oferuje także usługi vendingowe. Zapraszam do odwiedzenia strony water4you.pl
 • Blizejzrodla.pl - dystrybutory wody

  Firmy wg branży
  BliżejŹródła to firma która pozwala cieszyć się nam czystą wodą bez ograniczeń. Dystrybutory firmy są połączeniem najlepszych rozwiązań technicznych z użytecznym wyglądem. Zastosowanie filtrów firmy Brita, sprawia że woda jest nie tylko odpowiednio oczyszczona, ale też smakuje jak z górskiego źródła.
 • Niechemiczne usuwanie kamienia z wody

  Firmy wg branży
  Niechemiczne uzdatnianie wody domowej metodą elektroimpulsową. Strona prezentuje urządzenia domowe oraz przemysłowe - Generatory IMPULS. Urządzenie usuwa kamień zalegający kamień kotłowy z urządzeń takich jak: pralka, zmywarka, czajnik, oraz w instalacjach przemysłowych, takich jak wymienniki ciepła itp. Urządzenie zabezpiecza przed ponownym osadzaniem się kamienia. Instalacja urządzenia nie wymaga ingerencji w istniejący układ hydrauliczny.


:: ARTEN Wiercenie studni głębinowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://wierceniaarten.pl

Ulica: Olbrachcice Wielkie 133/2

Miasto:
Kod: 57-200
NIP:

Telefon: 601726988
Opis:

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę Arten. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku w Ząbkowicach Śląskich. Nasza główna specjalizacja to wykonywanie odwiertów. Oferujemy: odwierty geotermiczne do pomp ciepła, montaż pomp ciepła i instalacji sanitarnych c.o., wiercenie studni głębinowych, montaż i sprzedaż pomp głębinowych, doradztwo i dobór odpowiednich urządzeń.