Podobne strony

 • ACS sp. z o.o.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma oferuje asortyment produktów związanych z drukiem kolorowym: drukarki (Epson, Kodak, Mitsubishi, Tektronix), RIPy (Best, Birmy Graphics, EFI), serwery druku (InterCon).
 • Zakład Obwodów Drukowanych KONO s.c.

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent obwodów drukowanych. Informacje techniczne, kontakt, cennik.
 • Eldos

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent płytek obwodów drukowanych jednostronnych, dwustronnych i wielowarstwowych.
 • Centrum Usług Drukarskich

  Druk, poligrafia
  Firma oferuje: przygotowanie do druku, druk offsetowy na różnych gatunkach papieru włącznie z samoprzylepnym, nadruki na kopertach, foliowanie, lakierowanie, perforowanie, numerowanie, wykonywanie stron www.
 • Ergo Print

  Druk, poligrafia
  Firma zajmuje się reklamą i poligrafią. Można zamówić m.in. naświetlanie postscriptowe, cyfrowe wydruki próbne - Rainbow, próbne odbitki barwne Matchprint i Ozasol. Pliki do naświetlenia możesz przesłać również przez Internet.


:: 1 Maja 52/7 ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.creativepm.pl

Ulica: 1 Maja 52/7

Miasto:
Kod: 95-100
NIP:

Telefon: 795 566 166Kategorie:

Opis:

Są Państwo zainteresowaniem drukiem ulotek, katalogów, wizytówek, a może innych materiałów biurowych czy reklamowych? Z pomocą przychodzi firma Creative Print Management ze Zgierza, jaka specjalizuje się w usługach z zakresu poligrafii oraz zarządzania drukiem. Działalność prowadzimy od 2009 roku i w tym czasie mieliśmy okazję realizować zlecenia dla klientów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Wyróżnia nas szybki czas realizacji zamówień, który udało nam się maksymalnie skrócić dzięki współpracy ze sprawdzonymi drukarniami w Polsce i Europie. Nasi klienci mogą liczyć też na pomoc naszych projektantów na etapie przygotowywania materiałów reklamowych do druku, a również na nasze fachowe usługi z zakresu oprawy i uszlachetniania wydrukowanych materiałów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się więcej wiadomości o świadczonych przez nas usługach.