Podobne strony

 • Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej

  Szpitale i kliniki
  Na stronie znajdziesz wiadomości o ośrodku pomagającym w leczeniu niepłodności. Tutaj zapoznasz się z możliwościami leczenia i wynikami terapii. Klinika pomaga również osobom niepełnosprawnym.
 • Novum - leczenie niepłodności

  Ginekologia i położnictwo
  Przychodnia specjalizuje się w diagnostyce przyczyn i leczeniu niepłodności. Informacje o dokonaniach placówki, personelu i adresie.
 • Lesmama

  Mniejszości seksualne
  Strony dla lesbijek i samotnych kobiet, pragnących zostać matkami i mężczyzn, chcących im w tym pomóc.
 • Klinika Leczenia Niepłodności

  Medycyna i zdrowie
  Klinika Leczenia Niepłodności FERTI-MED zajmuje się pomocą w leczeniu niepłodności technikami wspomaganego rozrodu. Jeśli schorzenie jest ciężkie do wyleczenia, para ma możliwość skorzystania z banku nasienia lub komórek jajowych. Bank stale współpracuje z kliniką FERTI-MED.
 • Macierzyństwo

  Medycyna i zdrowie
  Jesteśmy jedynym w Krakowie i całej Małopolsce centrum medycznym, które wyspecjalizowało się w diagnostyce i leczeniu niepłodności. W naszej ofercie znajdą Państwo często skuteczne i mało inwazyjne metody leczenia niepłodności, które przynoszą oczekiwany efekt. Wielu parom się udało. Dlatego zapraszamy do naszej kliniki wszystkie pary, które bezskutecznie starają się o dziecko. W naszym centrum medycznym stosujemy nowoczesne technologie. Zapraszamy.


:: Bank spermy - ogłoszenia dawców nasienia ::

Opis:

Internetowy bank spermy to strona z ogłoszeniami mężczyzn, którzy odpłatnie bądź nie, pomogą zapłodnić kobietę, nie posiadającą partnera, bądź posiadającą partnera bezpłodnego. Alternatywa dla in vitro. Wejdź i spełnij swoje marzenie o macierzyństwie. Przejrzysta wyszukiwarka ułatwia znalezienie kandydata, który wg Ciebie najbardziej nadaje się na dawcę nasienia dla Twojego dzidziusia. Wybierz województwo, wzrost, wagę, zawód i ciesz się z bycia mamą. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.