Podobne strony

 • Ram Serwis Sp. z o.o.

  Usługi serwisowe
  Strona internetowa firmy zajmującej się serwisem komputerów przenośnych i akcesoriów. Oferta obejmuje również komputery PC, drukarki oraz usługi związane z instalacją i serwisem software'u. Na stronie szczegółowe informacje o usługach i warunkach współpracy, sterowniki do popularnych podzespołów komputerowych oraz dane teleadresowe.
 • Serwis komputerów BT

  Usługi serwisowe
  Oferowane przez firmę usługi to naprawa i konserwacja monitorów, drukarek, zasilaczy, komputerów, czytników CD-ROM, a pośród proponowanych produktów znaleźć można komputery IBM/PC, akcesoria do nich, zasilacze, kable, interfejsy, złączki i inne.
 • AKAR

  Usługi serwisowe
  Pośród oferowanych przez firmę usług znajdziesz naprawy drukarek, regenerację głowic igłowych, sprzedaż akcesoriów do drukarek i części do drukarek Hewlett Packard. Na stronie zamieszczono cennik usług.
 • F.U.H. RAFCOM Rafał Poznański

  Materiały eksploatacyjne
  Firma działa na rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek i maszyn biurowych. Sprzedaje tusze i tonery oryginalne, zamienniki oraz prowadzi usługę regeneracji kartridży. W ofercie także serwis pogwarancyjny sprzętu biurowego (drukarek, kserokopiarek i faksów wszystkich marek) oraz sprzedaż używanych drukarek atramentowych i laserowych.
 • Darmar Wrocław - serwis kopiarek i kserokopiarek

  Inne
  Darmar Wrocław to serwis i naprawa kopiarek oraz kserokopiarek i drukarek. Także dzierżawa sprzętu w atrakcyjnych cenach. Serwisujemy kopiarki następujących firm: Kyocera, Minolta mita, Ricoh, Nashuatec, Kyocera mita, Develop, Hp, Konica minolta. Nasz obszar działania to także Wałbrzych, Opole, Jelenia Góra, Legnica.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Naprawa Drukarek - Serwis Kserokopiarek - Optima Częstochowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.optima-md.com

Ulica: Faradaya 53

Miasto: Częstochowa
Kod: 42-200
NIP:

Telefon: 34/ 3617 634
Opis:

OPTIMA - Serwis Naprawa Drukarek Kserokopiarek . Fachowa obsługa profesjonalny serwis urządzeń wyposażenia elektronicznego do biura: Laptopy , Drukarki , Plotery , Faxy , Kserokopiarki oraz Urządzenia Wielofunkcyjne i Niszczarki dokumentów.
Prowadzimy doradztwo z zakresu doboru urządzeń spełniających Państwa wymaganiom. Zapewniamy szybki czas serwisu drukarek, przed naprawą informujemy o kosztach. Optima-md zapewnia kompleksowe usługi Kserograficzne oraz reklamowe. Serdecznie Zapraszamy !!