Podobne strony

 • Hotel Warszawa w Augustowie

  podlaskie
  Właściciele Hotelu zapewniają, że cały świat kręci się tam wokół klienta. Niewątpliwym atutem hotelu jest jego położenie w pięknej okolicy.
 • Hotel Jan III Sobieski

  Warszawa
  Czterogwiazdkowy Hotel Jan III Sobieski usytuowany w pobliżu centrum biznesowego Warszawy, z dogodnym dojazdem ze wszystkich stron miasta zaprasza do korzystania ze swoich usług. Na stronach znajdziesz informacje o dostępnych pokojach i apartamentach (specjalna oferta dla nowożeńców), atrakcjach kulinarnych oraz o znajdujących się w hotelu przestrzennych, klimatyzowanych salach konferencyjnych, doskonale przygotowanych do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, promocji, bankietów i spotkań biznesowych.
 • Old Town Apartments Sp. z o.o.

  Warszawa
  Wszystkie apartamenty są do wynajęcia na warszawskiej Starówce - w gastronomicznym i kulturowym sercu miasta, w otoczeniu zabytków, restauracji, klubów etc. Na stronie: opisy oferowanych apartamentów z cenami w dolarach, galeria zdjęć, a także lokalizacja, najczęściej zadawane pytania, kalkulator walut.
 • Wald Hotel Warszawa

  Warszawa
  Wald Hotel oferuje kompleksową obsługę noclegowo-szkoleniową. Na stronie zamieszczono prezentację oferty: pokoje, sale konferencyjne, kawiarnia - barek restauracyjny, a także cenniki i formularz rezerwacji miejsc.
 • Tanie noclegi w Warszawie

  Inne
  Na stronie zamieszczono informacje o hotelach oferujących tanie noclegi.


:: Tani nocleg Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: hotelufo.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Hotel Ufo zaprasza wszystkich przybywających do Warszawy do naszego zacisznego lokalu położonego w dzielnicy Wawer, Anin. Dookoła nas zielona okolica, domki jednorodzinne, drzewa, jednocześnie bardzo łatwo trafić od nas do centrum Warszawy samochodem, jest też dobre połączenie autobusowe. Dysponujemy dobrym zapleczem gastronomicznym, przez lata prowadziliśmy restaurację. Dysponujemy salą idealną na szkolenia i konferencje. Zapraszamy do kontakt z nami - odpowiemy na wszelkie pytania.