Podobne strony

 • ABC dla salonów urody

  Kosmetyki
  WAMP - hurtownia kosmetyków profesjonalnych, kompletne wyposażenie salonów kosmetycznych, produkty i szkolenia.
 • Efekt Meble

  Meble - handel i produkcja
  Zakład stolarski w Nysie oferuje: meble na zamówienie, meble pod wymiar, kuchnie, szafy, wycinanie ploterem, wyposażenie gabinetów kosmetycznych, wyposażenie szkół, wyposażenie sal kongresowych i wykładowych, zabudowy samochodów dostawczych.
 • Fotoodmładzanie LED- zabiegi na trądzik - LED urządzenia

  Medycyna i zdrowie
  Przełom w zabiegach fotoodmładzania. Czerwone i podczerwone światło LED (Britebox Revive), wygładza zmarszczki i odmładza skórę. Leczy trądzik różowaty i pajączki żylne. Technologia światła niebieskiego i czerwonego lamp LED, stanowi naturalny (Britebox Dermaclear) system leczenia trądziku. Zapoznaj się z naszymi zabiegami - Zapraszamy na na naszą stronę.
 • Fotoodmładzanie,Fotoepilacja,Trądzik-urządzenia kosmetyczne

  Sklepy internetowe
  Fotoodmładzanie i fototerapia w domu. Trądzik leczenie. NOWOŚĆ - urządzenia kosmetyczne do użytku domowego. Poznaj zalety fototerapii LED. Technologia laserowa uszkadza skórę, światłoterapia LED w naturalny sposób dostarcza energię do komórek wzbudzając produkcje kolagenu, działając przeciwzapalanie i antybakteryjnie. Zapraszamy do naszego serwisu!
 • Dermaya Instytut Kosmetyki Profesjonalnej

  Medycyna i zdrowie
  Dermaya zajmuje się zaopatrzeniem salonów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej i SPA w kosmetyki profesjonalne Walmy® oraz sprzęt kosmetyczny. Sklep kosmetyczny Dermaya posiada szeroką ofertę skierowaną do profesjonalistów. Salon Piękności Dermaya w Gdańsku oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, dostosowanych do potrzeb wymagających klientów. Centrum Szkoleniowe Dermaya oferuje kursy i szkolenia kosmetyczne dla osób początkujących oraz profesjonalistów.


:: Urządzenia Kosmetyczne Wyposażenie salonów kosmetycznych ::

Nasza ocena:
Adres: www.venus-beauty.pl

Ulica:

Miasto: Kalisz
Kod:
NIP: 6182080633

Telefon:
Opis:

Strona Venus Beauty zajmuje się sprzedażą profesjonalnych Urządzeń kosmetycznych.
W asortymencie znajdziemy pełne wyposażenie gabinetów kosmetycznych oraz SPA.
W serwisie znajdziemy również cenne porady kosmetyczne, porównania opisujące dokładnie rozmaite urządzenia kosmetyczne.