Podobne strony

 • Strona Biblijna WT UAM w Poznaniu

  Biblia
  Biblia, kalendarz liturgiczny, czytania na dany dzień, wirtualna katecheza, rekolekcje na WWW, czytelnia, dokumenty (zwłaszcza kilka ciekawych dokumentów papieskich).
 • Internetowy program obsługi transportu SPEDYCJA

  Serwisy informacyjne
  Giełda wolnych pojazdów i ładunków dla transportu i spedycji: wyszukiwanie i darmowe dodawanie ofert.
 • Pierwszy Serwis Międzynarodowy Transportu i Spedycji

  Serwisy informacyjne
  Serwis zawierający informacje związane z wykonywaniem międzynarodowego transportu drogowego. Zawiera wszelkie niezbędne informacje o transporcie i spedycji, giełdę ładunków, forum transportowe, wzory druków i dokumentów transportowych, informacje transportowe, stowarzyszenia i inne.
 • Zakład Komputerowy YUKO

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent konwerterów złącz RS 232/RS 485, powielacze interfejsu, sprzętowe klucze do zabezpieczenia programów, adaptery typu AA, AK, AZ. Internetowy modem na łącze bezpośrednie.
 • Satori Sp. z o.o.

  Wagi i kasy fiskalne
  Firma oferuje kserokopiarki, faksy, maszyny do pisania, kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, kalkulatory oraz inny sprzęt biurowy. Autoryzowany dealer Toshiba i Elzab.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Niszczarki HSM ::

Nasza ocena:
Adres: www.niszczarka24.pl

Ulica: Księcia Józefa 54A

Miasto: Kraków
Kod: 30-206
NIP: 6781705737

Telefon: 124273158
Opis:

Niszczarka24 to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży niszczarek dokumentów. Sklep w swojej ofercie posiada wyłącznie najwyższej klasy niszczarki HSM będące synonimem niezawodności i trwałości. Wszystkie zamówienia dostarczane są na terenie Polski na koszt sklepu. Sklep zapewnia swym klientom także fachową obsługę zamówień oraz rzetelne i profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Słowa kluczowe: