Podobne strony

 • Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej

  Szpitale i kliniki
  Na stronie znajdziesz wiadomości o ośrodku pomagającym w leczeniu niepłodności. Tutaj zapoznasz się z możliwościami leczenia i wynikami terapii. Klinika pomaga również osobom niepełnosprawnym.
 • Novum - leczenie niepłodności

  Ginekologia i położnictwo
  Przychodnia specjalizuje się w diagnostyce przyczyn i leczeniu niepłodności. Informacje o dokonaniach placówki, personelu i adresie.
 • Potomek

  Ciąża
  Medyczny serwis informacyjny zawierający komplet informacji dla wszystkich, którzy planują, oczekują lub posiadają dziecko. Znajdziesz tu wiele ciekawych arykułów wzbogaconych ilustracjami i fotografiami instruktażowymi. Możesz też dowiedzieć się, ile kosztuje rodziców ich potomek.
 • Encyklopedia Nowoczesnej Kobiety

  Serwisy informacyjne
  Znajduje się tu wszystko, co ma znaczenie dla współczesnej kobiety i co jej dotyczy. Począwszy od porad, jak zrobić dobry makijaż, jak dbać o włosy, jak się ubierać, poprzez uwagi, jak dbać o piersi, jak wybrać właściwą metodę antykoncepcji, dowiesz się także jaki pocałunek można nazwać erotycznym oraz jak zrobić dobrą kawę. Ponadto porady psychologiczne, zwierzenia pań oraz informacja dla kobiet doznających przemocy - gdzie zgłosić się po pomoc.
 • Europejskie Centrum Macierzyństwa "InviMed"

  Szpitale i kliniki
  Strona placówki zajmującej się diagnostyką i leczeniem niepłodności, zapłodnieniami "in-vitro", diagnostyką prenatalną, a także ginekologią ogólną.


:: Profertil- koniec problemów z płodnością ::

Nasza ocena:
Adres: www.profertil.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Marzenie o posiadaniu dziecka nie spełnia się? Może czas wypróbować Profertil - lek dedykowany mężczyznom, którzy cierpią z powodu zaburzeń płodności. Wypróbowany w 33 krajach, przetestowany klinicznie, pozytywnie oceniony przez stosujące go osoby, które wreszcie doczekały się dziecka - nie zwlekaj dłużej, po prostu wypróbuj Profertil. Wystarczą trzy miesiące by poprawić wyniki badań. Więcej informacji na www.profertil.pl!