Podobne strony

 • Labofarm

  Produkcja leków
  Innowacyjno - Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm - preparaty ziołowe otrzymywane z naturalnych surowców roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych terenów Polski.
 • Zielarstwo

  Zielarstwo
  Leczenie ziołami jest najdawniejszym sposobem zwalczania wszelkich chorób i dolegliwości.
 • The Herbal Encyclopedia

  Encyklopedie, słowniki
  Jeśli szukamy informacji o ziołach i ziołolecznictwie powinniśmy zajrzeć na tą właśnie stronę. Zawarte tu informacje dotyczą nie tylko roślin wykorzystywanych w leczeniu, ale także ich zbierania, przechowywania oraz mieszanek ziołowych, ziołolecznictwa zwierząt i innych zastosowań ziół. Jeśli preferujemy medycynę niekonwencjonalną lub ludową to właśnie ta encyklopedia powinna służyć nam pomocą.
 • Zielnik Klasztorny Ojców Bonifratrów

  Zielarstwo
  Strona zawiera liczne recepty ziołowe pomocne w leczeniu wielu schorzeń, wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania oraz porady na temat sposobów utrzymania równowagi psychicznej i fizycznej, roślinne środki przeciwbólowe, schorzenia różnych organów - wątroba, trzustka, cukrzyca, miażdżyca, wrzody, alergie, kamica moczowa, krążenie, nadciśnienie, apetyt, apiterapia.
 • Zdrowie

  Serwisy informacyjne
  Na stronach serwisu poświęconego zdrowiu znajdziesz duzo cennych i interesujacych porad i nowinek medycznych, które pomogą Ci zdrowo i bezpiecznie żyć. Zbliża się pora wakacji i wyjazdów, jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zdrowo przetrwać ten okres by móc w pełni rozkoszować się swoim wypoczynkiem przeczytaj wakacyjne porady.Ponadto dla tych, którzy interesują się medycyną niekonwencjonalną serwis zawiera dokładne opracowania poszczególnych niekonwencjonalnych metod leczenia.


:: Evital sklep zielarski online ::

Nasza ocena:
Adres: http://evital.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Evital.pl to zielarnia internetowa, koncentrująca się na sprzedaży ogólnopolskiej, mając na celu zaspokojenie potrzeb klientów z całego kraju. W ten sposób dostarcza im bogaty wybór produktów. Należy tu wymienić różnorodne mieszanki ziół, kosmetyki naturalne, olejki eteryczne, a nawet żywność ekologiczną. Choć na chwilę obecną asortyment jest dość urozmaicony, w ofercie wciąż pojawiają się nowe produkty. Nie brakuje też rabatów i ofert promocyjnych.