Podobne strony

 • Dekorator

  Aranżacja wnętrz
  Pracownia projektowa zajmuje się artystycznym wykończeniem ścian, tynkami strukturalnymi, lazurami, nietypowymi technikami malarskimi oraz aranżacją wnętrz mieszkalnych.
 • Turbud

  Budownictwo mieszkaniowe
  Zakład budowlany branży mieszkaniowej, budownictwa przemysłowego, remontów i wyposażenia wnętrz w sufity podwieszane, ścianki działowe, ślusarkę aluminiową, stolarkę PCV. Na stronie przegląd ważniejszych zleceń.
 • KLIFELD

  Budownictwo mieszkaniowe
  Przedsiębiorstwo kompleksowych usług budowlanych specjalizujące się w budownictwie jednorodzinnym, remontach oraz adaptacjach. W robotach budowlanych posługuje się technologią tradycyjną oraz bloczkami Ytong. Dociepla budynki metodą lekką oraz sidingiem. Na stronie galeria zdjęć dokumentujących działalność zakładu.
 • VEGA S.A.

  Schody, posadzki
  Spółka specjalizuje się w sprzedaży artykułów i usług wykończenia wnętrz oraz posadzkach przemysłowych polimerowych i poliuretanowych nawierzchniach sportowych. Na stronie oferta usług, referencje, dane finansowe, informacje o prowadzonych inwestycjach.
 • CONSTRUCTION

  Składy budowlane
  Firma handlowa towarami dla budownictwa specjalizująca się w nowoczesnych systemach zabudowy wnętrz. Prowadzi sprzedaż płyt gipsowo-kartonowych, stolarki okiennej, grzejników ściennych, izolacji , chemii budowlanej i systemów gipsowych.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: DekorProjekt Sp. z o.o. ::

Nasza ocena:
Adres: http://urzadzamypodklucz.pl/

Ulica: ul. Jana Kazimierza 13/1

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP: 5242685286

Telefon: (22) 303 83 54
Opis:

Działamy w branży architektury oraz wystroju wnętrz od 2009 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne grono zadowolonych Klientów, zarówno indywidualnych, jak i deweloperów oraz przedsiębiorców. Wprowadziliśmy pakiety wyposażenia, które ułatwiają pracę nad projektem, jednak nasza oferta pozostaje elastyczna i można ją dowolnie modyfikować pod swoje indywidualne potrzeby. Zachęcamy do współpracy!