Podobne strony

 • FLOPSYSTEM

  Technika grzewcza
  Przedsiębiorstwo dostarcza urządzeń klimatyzacyjnych, montażu urządzeń i serwisu. W szczególności instalacji grzewczych: gazowych, elektrycznych i olejowych. Tak stacjonarnych jak i przenośnych a zwłaszcza nagrzewnic powietrza. Na stronie oferta produktów i omówienie ich możliwości.
 • C&K

  Klimatyzacja
  Firma sprzedaje systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. W ofercie handlowej dysponuje klimakonwektorami agregatami skraplającymi, centralami klimatyzacyjnymi i klimatyzatorami przenośnymi.
 • Climatech

  Klimatyzacja
  Przedsiębiorstwo należy do najbardziej renomowanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych w Europie. Podstawą działania jest zaopatrzenie obiektów czystych jak szpitale, ośrodki zdrowia, przychodnie. W serwisie szczegółowo opisano systemy nawiewu powietrza i wentylacje.
 • CONBEST

  Klimatyzacja
  Firma Inżyniersko-Handlowa specjalizująca się w sprzedaży pomocniczych systemów grzewczych, armatury z tworzyw sztucznych, pomp dozujących i sprzętu laboratoryjnego. Dostarcza także systemy klimatyzacyjne i zapewnia ich montaż. Na stronach serwera o sieci dystrybucyjnej, katalogach ofertowych i charakterystyki sprzętu.
 • Ekoklimax-Projekt

  Klimatyzacja
  Firma specjalizuje się w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji i ogrzewnictwa. W ofercie przedsiębiorstwa urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz wentylatory i nagrzewnice. Na stronie rysunki poglądowe instalacji przemysłowych i biurowych.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Profesjonalny sprzęt elektroniczny - kreskowe.net ::

Nasza ocena:
Adres: http:/kreskowe.net

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli prowadzisz firmę i poszukujesz wysokiej klasy urządzeń biurowych, jeżeli szukasz wydajnych klimatyzatorów ściennych lub przenośnych, zapraszamy na www.kreskowe.net, gdzie znajdziesz bogatą ofertę urządzeń najwyższej klasy w atrakcyjnych cenach. U nas kupisz kasy fiskalne, czytniki i drukarki kodów kreskowych, kolektory danych (terminale), a także aplikatory etykiet i metkownice. Szybka realizacja zamówień, fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa. Wejdź na www.kreskowe.net!