Podobne strony

 • Instytut Monroe

  Sny i świadome śnienie
  Niedochodowa organizacja edukacyjno-badawcza założona przez Roberta Monroe'a oparta na członkostwie. Na stronie: informacje i programy do metody Hemi-Sync, która jest artystyczną technologią dźwiękową, bazującą na naturalnym funkcjonowaniu mózgu, która wzmacnia spójną pracę mózgu i daje dostęp do korzystnych stanów świadomości, FAQ oraz klub podróżników (osób wprowadzających się w odmienne stany świadomości, m.in. za pomocą tej metody).
 • Życie po śmierci?

  Życie po życiu i OoBE
  Od lat moim zadaniem jest przynoszenie ludziom za sprawą spirytyzmu większej wiedzy o nieśmiertelności; przekonywanie - głównie poprzez zjawiska parapsychologiczne - o istnieniu zaświatów; dowodzenie, że ci, którzy opuścili ciała, żyją w duchowej sferze i mogą powrócić, po to by utwierdzić ludzi w przeświadczeniu, że dusza jest nieśmiertelna.... Co znamienne, Szatan zwiódł Adama i Ewę właśnie przy pomocy doktryny o nieśmiertelności duszy. Powiedział: - co powiedział, dowiesz się z obszernego opracowania przedstawiającego punkt widzenia kościoła katolickiego na zagadnienie życia po życiu.
 • WWWypadki

  Wypadki samochodowe
  Witryna poświęcona wszelkiego rodzaju wypadkom - samochodowym, kolejowym (tramwaje i pociągi), samolotowym i innym (zawalenie drzewa, pożar); zdjęcia przedstawiające samochody, pociągi, samoloty po wypadkach ku przestrodze dla kierowców, krótkie opisy, dodatkowo filmiki przedstawiające wypadki.
 • Warszawskie hospicjum dla Dzieci

  Hospicja
  Hospicjum obejmuje opieką dzieci nieuleczalnie chore w miejscu ich zamieszkania, gdy rodzice i lekarze podjęli decyzję o zakończeniu leczenia szpitalnego; problematyka nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce, statut Hospicjum, personel, praca terapeutyczna, programy szkoleniowe, sponsorzy, informacje o i dla wolontariuszy.
 • Samobójstwo? Pomoc!

  Psychiatria i psychologia
  Strona o charakterze poradnika dla zamierzających popełnić samobójstwo - odwodząca ich od tej myśli; analiza motywów popełniania samobójstwa, reakcje innych na myśli samobójcze jednostki; decyzja o samobójstwie może wcale nie wynikać z tego, że naprawdę chce się umrzeć.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka » Czarny humor

:: Czarny humor ::

Opis:

Czarny humor ma przebogatą tradycję w literaturze i sztuce. Czasem jednak bywa tak, iż samo życie pisze lepsze scenariusze od tych, które wymyślają zawodowi pisarze. Teksty z tej strony stanowią niepodważalny dowód, iż życie po, jak i przed śmiercią mają wiele wspólnego i są ze sobą ściśle powiązane.