Podobne strony

 • Biuro Kosztorysowania i Analiz - "A.J. KIELJAN"

  Wycena, kosztorysowanie
  Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu: doradztwa technicznego i kosztowo-ekonomicznego dla inwestycji, kosztorysowania robót budowlano-montażowych, wykonywania analiz finansowo-ekonomicznych przedsięwzięć inwestycyjnych. Na stronie znajdziesz wykaz ważniejszych zrealizowanych projektów.
 • Architektura i urbanistyka - Rafał Drobczyk

  Usługi architektoniczne
  Firma, której siedziba znajduje się w Gliwicach, specjalizuje się w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych m.in. w zakresie architektury, architektury wnętrz czy urbanistyki. Ponadto dostarcza specjalistyczne opracowania - ekpertyzy budowlane, projekty ogrodów i zieleni oraz profesjonalne makiety. Tutaj znajdziesz szczegółowe dane o działalności firmy oraz przykładowe projekty.
 • Geo-Tag

  Geologia
  Firma świadczy kompleksowe usługi w branży geologiczno-górniczej. Wykonuje m.in. projekty, dokumentacje i ekspertyzy, wiercenia i pompowania, badanie terenu, zajmuje się także rekultywacją i ochroną środowiska. Na stronie dostępne informacje o firmie oraz pełny zakres wykonywanych usług.
 • Inter Project Group

  Usługi architektoniczne
  Strona biura projektowego oferującego szeroką gamę usług, począwszy od projektowania architektonicznego, poprzez studia optymalizacji kosztowych inwestycji, aż po pozyskiwanie terenów pod projektowane inwestycje. Na stronie znajdziesz pełną listę oferowanych usług, przykłady projektów i realizacji oraz dane teleadresowe firmy. Strona w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej.
 • P.W. Verex

  Wycena, kosztorysowanie
  Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie kosztorysowania robót budowlanych, nadzoru budowlanego nowych i remontowanych obiektów.


:: Ekspertyzy budowlane Warszawa - Kompleksbud ::

Nasza ocena:
Adres: http://kompleksbud.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych opinii i ekspertyz technicznych. Nadzorujemy także roboty budowlane, sporządzamy kosztorysy budowlane i doradzamy w zakresie budownictwa. W naszej instytucji są zatrudniani wyłącznie specjaliści w swojej branży. Posiadamy 30-letnie doświadczenie na rynku budowlanych, a w tym ponad 200 wykonanych ekspertyz i opinii oraz dziesiątki przeprowadzonych nadzorów.