Podobne strony

 • Fryzjer wirtualny

  Ciekawostki
  Informacje dotyczące najnowszych fryzur, produktów do pięlegnacji włosów oraz stylistów.
 • Polwell

  Fryzjerstwo
  Prezentacja firmy oferującej artykuły fryzjerskie. W asortymencie swym firma posiada szeroką gamę kosmetyków zaprezentowanych w firmowym katalogu. Polwell jest wyłącznym dystrybutorem wyrobów firmy Kadus.
 • Kadus Polska

  Fryzjerstwo
  Strona stworzona przez procucenta kosmetyków dla salonów fryzjerskich.
 • Fryzjer

  Fryzjerstwo
  Mały przewodnik po zawodzie fryzjera. Strona zawiera informacje jakie usługi powinien umieć wykonywać nowoczesny fryzjer.
 • Fabryka Kosmetyków "Venita" Sp. z o.o

  Fryzjerstwo
  Venita jest fabryką kosmetyków działającą w Polsce i na rynkach wschodnich (Rosja, Ukraina, Litwa, Białoruś, Czechy). W ofercie handlowej fabryki znajdują się środki do barwienia włosów, preparaty do pielęgnacji włosów i ciała, szampony, mydła w płynie, płyny przeciwko komarom, żele do depilacji, balsamy do ciała i kremy. Na stronie oprócz prezentacji asortymentu także cennik oraz sieć dystrybutorów.


:: Kosmetyka Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kaskadaurody.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kaskada Urody to przede wszystkim profesjonalne zabiegi. Pokazujemy, że wygląd zawsze da się poprawić. W ułożeniu włosów może pomóc (ekspert w tej dziedzinie) - stylista fryzur. Kosmetyka również nie ma przed nami tajemnic. Oferujemy także różne zabiegi laserowe, w tym: likwidowanie przebarwień, usuwanie zbędnego owłosienia, a także redukcję tkanki tłuszczowej. O wszystkich zabiegach można dowiedzieć się na stronie kaskadaurody.pl.