Podobne strony

 • JURA - Biuro Przewodników Krakowskich

  Inne
  Oferta usług przewodnickich po Krakowie, wynajmu autokarów i busów, rezerwacji noclegów i wstępów itp.
 • Wycieczki do Krakowa

  Inne
  Dla naszych klientów przygotowaliśmy liczne propozycje tras do zwiedzania. Proponujemy Drogę Królewską, Legendy i tradycje, Listę Schindlera, Śladami Jana Pawła II i wiele innych. Każdy z naszych licencjonowanych przewodników dołoży wszelkich starań by Państwo byli z nas zadowoleni a usługa była na najwyższym poziomie. Posiadamy również szeroką bazę noclegową zarówno dla Gości z "wysokiej półki" jaki i pielgrzymów czy młodzieży szkolnej.
 • Przewodnik po Krakowie

  Przewodniki
  Przewodnik po Krakowie - oprowadzanie w języku polskim, niemieckim lub angielskim. Rynek, Stare Miasto, Kazimierz, Wawel. Zapraszam na spacer ciekawymi zakątkami, nie koniecznie z utartych szlaków i pocztówek, spacer pełen ciekawostek, legend i anegdot pośród urokliwych uliczek tego miasta.
 • Przewodnik po Krakowie

  Turystyka i podróże
  Licencjonowani Krakowscy przewodnicy serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą portalu. Świadczymy usługi w każdym języku, realizując m.in. takie trasy jak: Droga Królewska, Szlakiem Świętych, Nowa Huta Tour czy bardzo popularny Kazimierz Żydowski. Dla bardziej wymagających przygotowujemy trasy własne, które turysta sam sobie układa i przygotowuje. Jesteśmy młodym zespołem, pełnym zapału, innego spojrzenia na Kraków.
 • Zwiedzanie Krakowa

  Turystyka i podróże
  Witryna proponuje atrakcyjne zwiedzanie dawnej stolicy Polski, które realizują wykwalifikowani przewodnicy miejscy po Krakowie. Zwiedzanie Krakowa może odbywać się pieszo, meleksem lub z pomocą transportu autokarowego. Na stronie można zapoznać się z bogata ofertą dla szkół, firm i instytucji oraz dla turystów indywidualnych.


:: Zwiedzanie krakowa melexem ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.krakow-zwiedzanie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Proponujemy wycieczki po Krakowie pojazdami elektrycznymi (meleksy). Naszą ofertę kierujemy w stronę klientów prywatnych, firm, agencji i biur turystycznych oraz grup zorganizowanych (np. szkoły). Organizujemy także wycieczki piesze po mieście, spływy Dunajcem, wyjazdy do Ojcowa, Wieliczki, Auschwitz-Birkenau, Częstochowy oraz Zakopanego. Ponadto proponujemy dogodny transfer na lotnisko Kraków-Balice oraz Katowice-Pyrzyce.