Podobne strony

 • Instytut Monroe

  Sny i świadome śnienie
  Niedochodowa organizacja edukacyjno-badawcza założona przez Roberta Monroe'a oparta na członkostwie. Na stronie: informacje i programy do metody Hemi-Sync, która jest artystyczną technologią dźwiękową, bazującą na naturalnym funkcjonowaniu mózgu, która wzmacnia spójną pracę mózgu i daje dostęp do korzystnych stanów świadomości, FAQ oraz klub podróżników (osób wprowadzających się w odmienne stany świadomości, m.in. za pomocą tej metody).
 • Akupunktura Chiropraktyka

  Medycyna niekonwencjonalna
  Henryk Dyczek - Dyplomowany Akupunkturzysta i Chiropraktyk zrzeszony w Polskim Towarzystwie Medycyny Manualnej, poleca swoje usługi.
 • Medycyna.linia.pl - Strona główna

  Zdrowe życie
  Strona o zdrowiu, odżywianiu, wykorzystaniu naturalnych środków dla leczenia i urody.
 • Dom Interwencji Kryzysowej

  Psychiatria i psychologia
  Strona poświęcona zinstytucjonalizowanej formie pomocy przeznaczonej dla osób znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, które wymagają pomocy psychologicznej i społecznej. Placówka funkcjonuje w systemie koedukacyjnym, nie stawia barier wiekowych ani architektonicznych. Głównym warunkiem przyjęcia jest fakt znalezienia się w sytuacji kryzysowej i niemożność wyjścia z niej o własnych siłach.
 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.


:: Zmiennicy ::

Nasza ocena:
Adres: zmiennicy.pl

Ulica:

Miasto: Łomianki
Kod:
NIP: 886-172-3247

Telefon: 696666093
Opis:

Szkolenia z obszaru inteligencji emocjonalnej, komunikacji, empatii oraz redukcji stresu z wykorzystaniem metod Mindfulness.