Podobne strony

 • Szkolenia lean

  Firmy wg branży
  Firma Staufen prowadzi szkolenia nie tylko z zakresu lean . Są to m.in. szkolenie lean manufacturing, lean mnagement , lean thinking , kaizen , szkolenie 5S , szkolenie PDCA , szkolenie SMED , szkolenie TPM oraz metoda kanban. Ponieważ doskonalenie jest udziałem wszystkich pracowników przedsiębiorstwa, szczególnej wagi nabiera znaczenie świadomości każdego członka załogi co do: zasad, celu, metod i korzyści wynikających ze stosowania narzędzi lean manufacturing w firmie.
 • PROGRESJA KONSULTING S.C. smed

  Oświata i edukacja
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działalnością firmy Progresja Konsulting s.c. z siedzibą w Tarnowie. Profil aktywności tej firmy obejmuje szereg działań, które w efekcie służą zoptymalizowaniu przebiegów wytwórczych klienta. Progresja Konsulting s.c. w ramach swojej działalności prowadzi usługi doradcze i konsultingowe, usługi treningowe, doradztwa technicznego a także jako jedna z nielicznych firm tego typu - usługę wdrażania programu IT do administrowania procesem wytwórczym. A to wszystko Progresja Konsulting czyni dla poprawy i zwiększenia efektywności działalności swojego klienta, któremu dostarcza solidne rozwiązania i ogromną wiedzę, gwarantującą powodzenie. Progresja Konsulting s.c. to firma posiadającą kadrę doświadczonych konsultantów, którzy przekazują wiedzę w sposób bardzo jasny, klarowny i zrozumiały praktycznie dla każdego. Progresja Konsulting s.c. to marka z doświadczeniem i efektywnością. Zapraszamy zatem na naszą stronę.
 • Lean Passion Akademia

  Ekonomia
  Akademia LP to Warszawska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej. Wchodząc na stronę www akademialp.pl dowiesz się jakie szkolenia proponuje Akademia, poznasz najświeższe wiadomości, oraz w słowniku lean znajdziesz wyjaśnienie takich pojęć jak smed, 5s, mapowanie strumienia wartości itp. Lean Passion Akademia wyróżnia się nie tylko dużym stażem na rynku, wiedzą i skutecznością ale także to pierwszy w Polsce konfigurator szkoleń lean za pomocą którego sam możesz skomponować pr
 • Lean DB77 Consulting - doradztwo w zakresie optymalizacji

  Firmy wg branży
  Eksperci w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych w oparciu o narzędzia lean manufacturing. Prowadzimy audyty, szkolenia, z zakresu wdrożeń filozofii lean management.
 • Agile Scrum - brasswillow.pl

  Ekonomia
  Interesują Cię firmy, które oferują szkolenia Scrum? Jeśli tak, warto rozważyć zapoznanie się z naszą działalnością. Dlaczego warto pomyśleć o naszych propozycjach? Na pewno istotne jest to, że gwarantujemy wiedzę i doświadczenie, w końcu doświadczenie może okazać się bezcenne. Gdyby były jakieś pytania, najwyższa pora na zapoznanie się ze stroną działalności.


:: Valkir Academy - Szkolenia otwarte, zdalne, zamknięte, Agile ::

Nasza ocena:
Adres: http://valkir.net/academy/

Ulica: Bysławska 82

Miasto: Warszawa
Kod: 04-993
NIP:

Telefon:
Opis:

Valkir Academy dostarcza usługi o wysokiej jakości z zakresu programów zwinnych transformacji, doradztwa, coachingu oraz szkoleń m.in. Scrum, Kanban, .NET.

Oferuje szkolenia, konsulting i doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod zarządzania projektami oraz organizacją.

Szkolenia z zarządzania dla Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Manager.

Szkolenia techniczne: ASP.NET MVC, WPF, WCF, Windows 8, Windows 10.