Podobne strony

 • Zespół Doskonalenia Nauczycieli Języków Obcych: język rosyjski

  Kursy dla lektorów
  Witryna poświęcona konferencjom i warsztatom dla edukatorów i doradców metodycznych języka rosyjskiego
 • Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu Wewnętrznego-WROCŁAW

  Transport
  Firma oferująca: usługi transportowe wszystkich rodzajów towarów samochodami o ładowności od 1-24 T w kraju i za granicą (preferowany kierunek Włochy), usługi sprzętem specjalistycznym (dźwigi, ładowarki, wywrotki), montaż urządzeń gazowych do samochodów, przeglądy rejestracyjne samochodów ciężarowych i osobowych w Stacji Kontroli Pojazdów, przeglądy gwarancyjne oraz naprawy w autoryzowanej stacji obsługi samochodów marki Żuk, Lublin, Avia, sprzedaż detaliczna części zamiennych w pełnym asortymencie do samochodów Avia, Star, Żuk, Lublin, sprzedaż paliw płynnych i gazowych.
 • Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

  Szkoły średnie
  Serwis WWW szkoły elektronicznej z Bydgoszczy. Informacje o kierunkach kształcenia, warunki przyjęć, warsztaty szkolne, wirtualna biblioteka, internat, klub krótkofalarski.
 • Zespół Szkół Łączności w Krakowie

  Szkoły średnie
  Informacje o szkole, historia, kierunki kształcenia, szczep ZHP oraz oddział PTTK.
 • KME - nowoczesna elektronika samochodowa

  Elektronika samochodowa
  Producent przystawki zmieniającej komputer PC w stanowisko do diagnozowania układów elektronicznych w samochodach (i nie tylko...).


:: Centrum Rozwoju i Profilaktyki NaPojutrze ::

Nasza ocena:
Adres: napojutrze.pl

Ulica: Sikorskiego

Miasto: Nowy Targ
Kod: 34-400
NIP: 7352648991

Telefon: 731 247 627
Opis:

Profilaktyka, rozwój, diagnoza - to nasze główne kierunki działania. Organizujemy zajęcia, warsztaty, szkolenia dla młodzieży i nauczycieli. Mamy innowacyjne pomysły na nowoczesną i skuteczną edukację. Prowadzimy badania lokalnych problemów społecznych - diagnoza problemów społecznych.