Podobne strony

 • Studio Architektury Krajobrazu "Acanthus"

  Usługi architektoniczne
  Prezentacja firmy zajmującej się projektowaniem ogrodów: przy domach jednorodzinnych, przy rezydencjach, na dachach, na dziedzińcach, obiektów małej architektury (pergole, altany, zbiorniki wodne, etc.), terenów zieleni miejskiej (parki, ogrody osiedlowe, place zabaw i tereny sportowe, skwery i bulwary), przestrzeni wokół budynków administracji, szpitali, centrów handlowych oraz projekty krajobrazu w otoczeniu szlaków komunikacyjnych.
 • Ogrody Inter-Pages S.C.

  Usługi architektoniczne
  Internetowa oferta firmy, na którą składają się: profesjonalne projekty wykonywane przez absolwentów Wydziału Architektury Krajobrazu SGGW, urządzanie i wykonywanie ogrodów, dosadzanie, projektowanie i wykonywanie małej architektury, pielęgnacja ogrodów, inwentaryzacja i rewaloryzacja starych zespołów ogrodowych, zakładanie trawników oraz fachowe konsultacje i doradztwo techniczne.
 • PU-H "Trans-Gaj"

  Usługi architektoniczne
  Internetowa oferta firmy wykonującej projekty z zakresu architektury krajobrazu. Firma projektuje: ogrody przydomowe, ogrody użyteczności publicznej, zajmuje się konserwacją i rewaloryzacją parków i ogrodów, urządza ogrody i tereny zielone, prowadzi kompleksową pielęgnację ogrodów i terenów zieleni oraz sprawuje nadzór inwestorski i autorski nad w/w pracami. Cały zakres prac jest na stronie bardzo szczegółowo zaprezentowany czym zachęca do odwiedzenia strony.
 • Bellis

  Usługi architektoniczne
  Strona firmy zajmującej się projektowaniem, pielęgnowaniem i zakładaniem terenów zielonych. W ofercie firmy znajduje się: kompleksowe nasadzanie drzew i krzewów, trawniki, koszenie i rekultywacja terenów zielonych, ogrody skalne i alpinaria, kompozycje wielogatunkowe w pojemnikach, cienie i formowanie żywopłotów i inne działania z zakresu architektury zieleni.
 • Ogrody Dankiewicz

  Usługi architektoniczne
  Ogrody Dankiewicz to biuro architektury krajobrazu prowadzone przez Bartosza i Katarzynę Dankiewiczów. Prowadzą oni kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem obiektów architektury krajobrazu z uwględnieniem następujących elementów: mała architektura (schody, tarasy, murki oporowe, konstrukcje na pnącza, place zabaw), nawierzchnie (kostka kamienna, łupany piaskowiec, bruk drewniany, żwir stabilizowany, ekoplaster), trawniki, systemy nawadniające, woda w ogrodzie, oświetlenie i roślinność. Bogata oferta i ciekawy sposób jej prezentacji powinny zachęcić do odwiedzenia strony.


:: Projektowanie Ogrodów Szczecin ::

Nasza ocena:
Adres: www.dabrowskaa.pl

Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 47/3

Miasto: Szczecin
Kod: 70-497
NIP:

Telefon:
Opis:

Pracownia Architektury Krajobrazu Justyny Dąbrowskiej w Szczecinie to miejsce gdzie pracują fachowcy, których pasją jest architektura krajobrazu. Doświadczenie i pasję wykorzystują przy takich realizacjach jak projektowanie i zakładanie ogrodów.