Podobne strony

 • Przygoda w górach

  Turystyka aktywna
  Propozycja doświadczonego przewodnika górskiego Jacka R. Bilskiego, prowadzącego własne biuro podróży, skierowana jest głównie do amatorów wycieczek górskich. Łatwe tury taternickie, nauka jazdy na nartach, skibiking, kursy taternickie - wszystko to pod okiem fachowca.
 • Tomasz Wojciechowski - usługi przewodnickie

  Turystyka górska
  Przewodnik tatrzański oferuje usługi przewodnickie dla grup i osób indywidualnych po Tatrach, Podtatrzu (Podhale, Spisz, Orawa i Liptów) Pieninach, Słowackim Raju i innych, wycieczki ski-turowe, rowerowe, do jaskiń. Stronę ilustrują zdjęcia.
 • Przewodnik górski

  Turystyka górska
  Jeśli lubisz wysokie góry i wspinaczki po nich - zajrzyj. Autor strony, zapalony wspinacz, zamieścił na niej zdjęcia i opisy wielu tras prowadzących na górskie szczyty, które leżą w różnych częściach świata.
 • Przewodnik Tatrzanski - Justyna Zyszkowska

  Przewodnicy
  Wycieczki w Tatry, grupowe i indywidualne. Zwiedzanie Zakopane i Podhala. Wycieczki szkolne, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne. Nauka jazdy na nartach, tatrzańskie wycieczki ski - tourowe. Pełna dyspozycyjność, ciekawe programy. Serdecznie zapraszam !
 • GuideMarket – baza pilotów i przewodników turystycznych

  Turystyka i podróże
  GuideMarket to nowoczesna, bezpłatna baza przewodników turystycznych, pilotów wycieczek oraz instruktorów sportowych i rozrywkowych. Oferuje darmowy dostęp do setek profili profesjonalnych przewodników, pilotów, instruktorów oraz biur podróży.


:: Przewodnik tatrzański po Tatrach ::

Nasza ocena:
Adres: tatry-przewodnik.com.pl

Ulica: Tatrzańska 9

Miasto: Poronin
Kod: 34-520
NIP: 736-153-09-12

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do skorzystania z usług licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego. Jeżeli pragniesz ciekawie i bezpiecznie wędrować po tatrzańskich szlakach jesteśmy do twojej dyspozycji. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Z nami zwiedzisz Tatry, Zakopane, Podhale, Pieniny. Obsługujemy wycieczki szkolne, kolonie, zimowiska, pielgrzymki itd. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni w ustalaniu szczegółów wycieczek, dostosujemy je do kondycji i wieku klienta.