Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • Parenting

  Medycyna i zdrowie
  Blog dla rodziców z poradnikami o zdrowiu i wychowywaniu dzieci. Kompletna baza wiedzy na tematy związane z codziennością. Wiele nowych artykułów i poradników parentingowych każdego dnia.
 • Bioxyn.com

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową suplementu diety Bioxyn. Otóż można dowiedzieć się ze strony wszystkiego o naszym preparacie, istnieje również - co jest chyba oczywiste, możliwość zrobienia szybkich zakupów. Czas oczekiwania na preparat nie będzie należał do długich, a co najbardziej istotne, dzięki niemu można schudnąć w krótkim czasie, polepszyć pracę metabolizmu, a także zlikwidować cellulit.
 • www.podwaga.pl

  Medycyna i zdrowie
  Kierowana przez nas apteka Pod Wagą mieści się w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. W branży farmaceutycznej z powodzeniem funkcjonujemy już od 1991 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykształcenie niezbędne do świadczenia usług. Zajmujemy się sprzedażą leków, witamin, suplementów diety, ziół oraz produktów higienicznych i opatrunkowych. Podejmujemy się sporządzenia maści, czopków czy globulek według receptury lekarskiej. Gwarantujemy kompetentną i rzetelną obsługę. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wystarczy zerknąć na stronę internetową.
 • Niepełnosprawności sprzężone Częstochowa

  Medycyna i zdrowie
  Czyż to podmiot z siedzibą w Częstochowie, którego działalność skupia się w kilku zasadniczych rejonach. Mówimy o zespole szkolno-przedszkolnym, mówimy o ośrodku, w którym prowadzone są różnego rodzaju kursy oraz szkolenia, mówimy także o ośrodku, w którym prowadzona jest szeroko pojęta rehabilitacja osób w bardzo różnym wieku. Tym samym oferta owa jest skierowana do bardzo zróżnicowanego grona odbiorców, a tym samym jest to oferta, którą na pewno warto się bliżej zainteresować.


:: Gen. Sikorskiego 57 ::

Nasza ocena:
Adres: http://anlaya.pl/

Ulica: Gen. Sikorskiego 57

Miasto: Józefów
Kod: 05-410
NIP:

Telefon: 226103800
Opis:

Anlaya Day Spa, działające na terenie Józefowa koło Warszawy, zaprasza do wyjątkowego spa utrzymanego w klimacie azjatyckim i zapewniającego kompleksową pielęgnację ciała i zdrowia. Z naszych usług korzystają osoby z Warszawy i Otwocka oraz okolicznych miejscowości. Klientów przyciąga szerokie spektrum proponowanych usług - od manicure i pedicure, przez różnego rodzaju masaże, po zabiegi oferowane przez profesjonalny salon fryzjerski. Ponadto skorzystać można z wielu zabiegów wykonywanych przez kosmetyczkę oraz zabiegów medycyny estetycznej. Osoby zatrudnione w Anlaya Day Spa są wykwalifikowane i doświadczone. Używamy tylko najnowszego sprzętu i kosmetyków renomowanych firm. Rozwijamy się zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, włączając do oferty nowe zabiegi i usługi, m.in. konsultajce z dermatologiem, trychologiem czy dietetykiem.