Podobne strony

 • AKAR

  Usługi serwisowe
  Pośród oferowanych przez firmę usług znajdziesz naprawy drukarek, regenerację głowic igłowych, sprzedaż akcesoriów do drukarek i części do drukarek Hewlett Packard. Na stronie zamieszczono cennik usług.
 • FIS-KOMP

  Urządzenia biurowe
  Wizytówka serwisu drukarek EPSON, OKI, HEWLETT PACKARD, LEXMARK.
 • Multi-Druk

  Materiały eksploatacyjne
  Firma Multi-Druk zajmuje się regeneracją kaset do drukarek laserowych, kserokopiarek oraz pogwarancyjnym serwisem drukarek. Na stronie znajdziesz cennik usług.
 • Mediatech

  Dystrybutorzy sprzętu
  Witryna firmy zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną używanych jak i nowych podzespołów komputerowych z gwarancją - głównie monitorów, zasilaczy, drukarek, laptopów, obudów itp.
 • Regis Ltd

  Urządzenia biurowe
  Kserokopiarki Konica - nowe i używane. Plus serwis, dzierżawa i materiały eksploatacyjne. Szczegóły - na stronie.


:: TonDruk - serwis drukarek ::

Nasza ocena:
Adres: http://tondruk.pl

Ulica: Kościuszki 229

Miasto: Katowice
Kod: 40-600
NIP:

Telefon:
Opis:

Tonery oryginalne często są droższe niż nowa drukarka dlatego firma TonDruk wychodząc na przeciw potrzebą swoich klientów wprowadziła do swojej oferty tonery zamienne. Zamienniki tonerów oferowane przez firmę TonDruk to wysokiej jakości produkty zgodne ze standardami wyznaczanymi przez producentów drukarek. Ponadto tonery objęte są pełną gwarancją, która dotyczy zarówno materiału jak i urządzenia drukującego. Firma TonDruk działa na terenie całego kraju i dostarcza swoje produkty w przeciągu 24h