Podobne strony

 • Urządzenia dla osób starszych oraz niepełnosprawnych

  Media i społeczeństwo
  Firma Windy Schodowe oferuje Państwu krzesła schodowe pozwalające na sprawne i bezpieczne poruszanie się po domu osobom starszym i niepełnosprawnym. Ponadto posiadamy w swojej ofercie całą gamę innych urządzeń dla osób niepełnosprawnych, w tym: schodołazy, platformy do przewozu osób na wózkach inwalidzkich oraz platformy pionowe. Oferowane przez nas urządzenia pozwalają na łatwe usuwanie barier architektonicznych.
 • Sklep medyczny Białystok

  Medycyna i zdrowie
  Sprzedajemy łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne renomowanych firm. Poza sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych sprzedajemy też podnośniki dla niepełnosprawnych, schodołazy, pionizatory, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, ortezy i wiele innych . Zakupione u nas przedmioty dostarczamy bezpłatnie wysyłką kurierską na terenie całego kraju. Realizujemy wnioski NFZ.
 • Fundacja Niebieski Punkt

  Medycyna i zdrowie
  Fundacja Niebieski Punkt powstała z myślą o osobach niepełnosprawnych.Nie tylko pomagamy w wyborze sprzętu, kompletowaniu wniosków, ale także, w wielu przypadkach, staramy się o pozyskanie sponsora na pokrycie, zawsze wymaganego przy zakupie, udziału własnego przy programach PCPR (Aktywny Samorząd oraz Likwidacja barier architektonicznych) i NFZ.
 • Platformy Przyschodowe

  Inne
  Platformy Przyschodowe to strona firmy Lift Plus zajmującej się likwidacją barier architektonicznych za pomocą urządzeń takich jak platformy dla niepełnosprawnych, windy schodowe, schodołazy i wiele innych.
 • ACTIVE PRZEMYSŁAW CHUDYK

  Medycyna i zdrowie
  Zajmujemy się sprzedawaniem i wypożyczaniem sprzętów rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajdą państwo schodołazy, platformy schodowe, wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne.


:: Wanmed - krzesełko schodowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wanmed.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

WANMED to firma specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych i najwyższej klasy rozwiązań ułatwiających życie osobom niepełnosprawnym i starszym. W ofercie firmy znajdziemy między innymi podnośnik sufitowy, schodołazy gąsienicowe, czy krzesełko schodowe. Oferta WANMED skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i placówek i sklepów medycznych, placówek Pomocy Społecznej, czy różnych instytucji.