Podobne strony

 • Motorex

  Ciężarowe
  Oferta firmy to pełny asortyment części i podzespołów do autobusów krajowych i zagranicznych takich marek, jak: Ikarus, Jelcz, Mercedes oraz Man (na zamówienie). Firma oferuje korzystne rabaty oraz fachową i szybką obsługę.
 • Centrum Motoryzacyjne - Kozłowscy i Spółka

  Części zamienne
  Wizytówka internetowa Centrum Motoryzacyjnego - Kozłowscy i Spółka, którego przedmiotem działalności jest hurtowa i detaliczna sprzedaż części samochodowych.
 • B&P Auto-Parts

  Amerykańskie
  Witryna internetowa firmy zajmującej się importem części do samochodó amerykańskich. Aktualnie w ofercie firmy można znaleźć: części oryginalne nowe (GM, Ford, Chrysler), części After Market (nie oryginalne), części zamienne, komplety naprawcze do automatycznych skrzyń biegów, szyby, części karoseryjne, części eksploatacyjne do wszystkich samochodów z rynku amerykańskiego, oraz części używane.
 • Sosulski Auto-Części S.C.

  Zachodnie
  Strona internetowa firmy Sosulski, której przedmiotem działalności jest hurtowa i detaliczna sprzedaż części zamiennych do ponad 500 modeli samochodów. W ofercie znajdują się m.in. amortyzatory, atrapy i zderzaki, blachy karoseryjne, chłodnice i nagrzewnice, części elektryczne, elementy zawieszenia, klocki hamulcowe, łożyska, oświetlenie, wycieraczki, przeguby, zabezpieczenia, itp.
 • P.H.U. Bronowski Auto-Części

  Części zamienne
  Witryna internetowa hurtowni motoryzacyjnej Bronowski Auto-Części, na której zamieszczony jest katalog produktów umożliwiający wyszukanie interesującego asortymentu. Oferta firmy to kompletny zbiór wszelkiego rodzaju części samochodowych.


:: Platforma części do pojazdów. ::

Nasza ocena:
Adres: omoto.pl

Ulica: Szujskiego 66

Miasto:
Kod: 33-100
NIP: 9930652842

Telefon: 791368601
Opis:

Część używane i nowe w jednym miejscu. Oferta części do samochodów, podzespoły do autobusów, części do maszyn. To cechy charakterystyczne platformy części Omoto.pl. Użytkownicy strony za darmo mogą przeglądać wszystkie ogłoszenia i porównywać ceny. Otwarty charakter mają też informacje na temat sprzedawcy, jego danych kontaktowych i lokalizacji. Zamówienia składają zarejestrowane i zalogowane osoby przez formularz zamówień.