Podobne strony

 • PTH Pro-Fit

  Sklepy
  Strona firmy Pro-Fit zawierająca aktualną oferte anten i akcesoriów.
 • ALTRAN

  Sklepy
  Radiotelefony, osprzęt. ALTRAN - autoryzowany dystrybutor firmy Motorola.
 • Promaco Sp. z o.o.

  Akcesoria
  Sklep oferuje sprzedaż akcesoriów do telefonów komórkowych wszelkich typów. Ładowarki samochodowe, pokrowce, baterie, anteny, obudowy , zestawy głośnomówiące, adaptery antenowe. Na stronie wszelkie informacje dotyczące sposobu kupna i sprzedaży oraz oferowanych produktów.
 • Azart

  Techniczna ochrona mienia
  Projektowanie, montaż i konserwację w zakresie: instalacji anten zbiorowych, systemów telewizji kablowej i przemysłowej, systemów domofonowych i videodomofonowych, zintegrowanych systemów kontroli i ochrony obiektów. Sprzedaż hurtowa sprzętu domofonowego i antenowego.
 • Dipol

  Producenci
  Producent anten telewizyjnych, radiowych i telekomunikacyjnych oraz osprzętu antenowego. Dystrybutor urządzeń telewizji kablowej, satelitarnej i telewizji zbiorczej oraz akcesoriów telekomunikacyjnych i GSM.


:: ASR IQ - anteny satelitarne ::

Nasza ocena:
Adres: http://telkom.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Telkom - sprzedawca artykułów do telewizji satelitarnej i kablowej naziemnej. W ofercie znaleźć można między innymi anteny, mierniki antenowe czy wzmacniacze. Wszystkie produkty pochodzą od znanych producentów, więc Klienci będą z nich zadowoleni. Życzymy udanych zakupów.