Podobne strony

 • Escape - systemy uzdatniania wody

  Eko-biznes
  Firma oferuje systemy uzdatniania wody. Możesz kupić któreś z oferowanych urządzeń w sklepie internetowym.
 • ITS

  Filtry
  Strona zawiera opisy urządzeń do dezynfekcji wody (MIOX), odwróconej osmozy (RO), ultrafiltracji (UF), elektrodemineralizacji (EDI).
 • Aqua System

  Filtry
  Strona firmy oferującej filtry do wody i uzdatnianie wody w bardzo szerokim zakresie. Na stronie: o firmie i jej ofercie, referencje, kontakt i mapka lokalizacyjna.
 • H2Optim

  Eko-biznes
  Zmiękczanie, odżelazianie i odmanganianie, odwrócona osmoza, dezynfekcja, środki chemiczne i ich dozowanie. Uzdatnianie wody pitnej, kotłowej, zasilającej obiegi chłodnicze. Doradztwo techniczne, montaż, serwis. Szczegóły - na stronie.
 • Nobel - Alfa

  Filtry
  Firma oferuje duży wybór filtrów do wody - Odwrócona Osmoza - systemów oczyszczających wodę oraz wkładów wymiennych do filtrów. Na stronie: zdjęcia, opisy oferowanych towarów, jak działa Odwrócona Osmoza, formularz zamówienia.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: www.osmostar.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.osmostar.pl


Opis:

Odwrócona osmoza to filtr kuchenny, który nie wyjaławia wody, lecz sprawa, że jest ona czysta jak ta, która płynie w źródełku. Woda osmotyczna nie zostawia kamienia w czajniku, nie powoduje odkładania osadów. Dzięki odwróconej osmozie smak kawy i herbaty nabiera nowego wymiaru. Miękka woda wydobywa z kawy, herbaty i potraw intensywny aromat. Na stronie Osmostar dowiesz się wszystkiego o filtracji osmotycznej.