Podobne strony

 • fotoTAPETA

  Serwisy informacyjne
  W serwisie fotoTAPETA oprócz galerii zdjęć znajdziesz aktualne informacje o wystawach i wydarzeniach fotograficznych oraz galerie zdjęć. Tu przeczytasz również ciekawe wywiady z osobowościami fotoświata.
 • Marta - strona domowa

  M
  Do swoich zainteresowań, zalicza Marta między innymi turystykę, muzykę oraz prawdziwie męski sport - wyścigi Formuły 1. Odwiedzając stronę Marty poznasz również jej znajomych, po-chat-ujesz z autorką oraz znajdziesz kilka tapet do pobrania.
 • Tapety

  Tapety i wygaszacze
  Jeśli chciałbyś aby z pulpitu twojego komputera patrzyła na ciebie piękna dziewczyna - zajrzyj na stronę.
 • JARO's wallpapers / tapety

  Tapety i wygaszacze
  A może umieścisz na swoim pulpicie piękną kobietę - np. Shanię Twain, Annę Kournikovą, Cindy Crawford lub Angelinę Jolie? Ściągniesz stąd również tapety z Diablo II, ze zwierzętami oraz z dziećmi.
 • Tapety samochodowe

  Tapety i wygaszacze
  Wysokiej jakości tapety, na których znajdują się między innymi: samochody sportowe, ciężarowe, rajdowe, klasyczne...


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Tapety na pulpit ::

Opis:

Na pl.wallpaperson.com znajdziesz niepowtarzalne tapety na pulpit komputera oraz darmowe tapety na komórkę. Super grafiki uszeregowane według kategorii. Dzięki temu możecie wybierać spośród starannie wyselekcjonowanych najlepszych tapet. Nasza strona została stworzona z myślą o osobach, które poszukują w Internecie ładnych i oryginalnych tapet na pulpit. Powstała także z ogromnej pasji do tapet na komputer i jest efektem wieloletniego kolekcjonowania ich przez grupę ludzi.