Podobne strony

 • Hurtownia, import z Chin

  AGD
  Hurtownia internetowa Maxy. Import z Chin, Tajwanu, Dubaju i Honkongu. Sprzedaż hurtowa i detaliczna takich artykułów jak latarki, lampki, suszarki, anteny. Hurt artykułów AGD i RTV. Sklep internetowy zajmujacy się sprzedażą artykułów dla domu. Zaopatrzenie sklepów typu - wszystko po 4 zł.
 • Wenaart

  Wyposażenie wnętrz
  Bezpośredni import z Chin artykułów dekoracyjnych, upominków, pamiątek, wyposażenia wnętrz i mebli.
 • Import z Chin - Targi w Chinach, sprawdzenie firmy z Chin

  Ekonomia
  Dlatego dzięki serwisowi chinskiraport.pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy etap handlu z Chinami. Możemy sprawdzić kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy fabryka? Czy firma chińska ma wszystkie wymagane dokumenty CE, dokument ISO oraz chińską licencję eksportową? Powinno się pamiętać, że import z Azji opiera się na przedpłacie dlatego pewność, że fabryka chińska jest zarejestrowany jest ważna dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki.
 • Import z Chin, transport z Chin, odprawy celne z Chin

  Firmy wg branży
  Oferujemy kompleksową pomoc w imporcie z Chin, w transporcie z Chin. Organizujemy wizytacje fabryk w Chinach. Zlecamy odprawy celne i transporty drogowe na terenie Chin. Wysyłamy kontenery z Chin, także ładunki drobnicowe z Chin. Transport lotniczy też nie jest problemem dla nas. Mamy 8 letnie doświadczenie w imporcie z Chin, zapraszamy do współpracy.
 • ZaChiny - import z Chin prosto od producenta

  Ekonomia
  Nasz zespół zajmuje się profesjonalnym wsparciem w handlu z Chinami. Umożliwiamy zakup towaru po najniższych możliwych cenach bezpośrednio u producentów, całkowicie pomijając pośredników. Na zamówienie wyszukujemy producenta dowolnego rodzaj towaru, posiadamy też bogaty portfel sprawdzonych dostawców. Zapewniamy kompleksową obsługę całegj transakcji, od wyszukania producenta po dostawę pod wskazany przez naszego klienta adres w Polsce.


:: Transport lotniczy - C.Hartwig ::

Nasza ocena:
Adres: www.chg.pl

Ulica: Derdowskiego 7

Miasto: Gdynia
Kod: 81-369
NIP: 5860104285

Telefon: 69 00 000
Opis:

Chiny są państwem odległym, ale na tyle atrakcyjnym dla przedsiębiorców, że coraz więcej firm decyduje się na nawiązanie współpracy z tamtejszymi biznesmenami. Znacznym ułatwieniem współpracy jest skorzystanie z usług firmy C.Hartwig Gdynia S.A., która oferuje między innymi transport morski z Chin. W ofercie firmy znajduje się również transport morski ze Stanów Zjednoczonych. Dużym udogodnieniem jest także to, że sprowadzane towary mogą być magazynowane w wynajmowanych pomieszczeniach.