Podobne strony

 • Biuro Usług Turystycznych Tramp

  Biura podróży
  Wczasy, wycieczki, kolonie, obozy, zimowiska.
 • Politechnika Zielonogórska

  Politechnika Zielonogórska
  Strona prezentuje władze uczelni, informacje dla kandydatów na studia, strukturę Politechniki (Wydział Budownictwa i Inżynierii Sanitarnej, Elektryczny, Mechaniczny, Podstawowych Problemów Techniki), plany zajęć, organizowane konferencje, działalność wydawniczą, aktualności i ogłoszenia.
 • EC Zielona Góra

  Energia cieplna - produkcja
  Strona Elektrociepłowni Zielona Góra S.A. Na stronie przedstawiony jest profil firmy oraz informacje n/t zakładu.
 • Tylko Ona

  Suknie ślubne
  Na stronach serwisu znajdziesz bogatą kolekcję sukien ślubnych i niezbędnych dodatków wielu renomowanych firm (Emelie Costa, Herm's, Herve Mariage).
 • Hotel Leśny

  Zielona Góra
  Zlokalizowany na obrzeżach miasta, w pobliżu obiektów sportowych (stadion, hala sportowa) w sosnowym lesie, hotel dysponuje 235 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 i 3-osobowych oraz w artamentach. Zapoznaj się z warunkami pobytu i zakwaterowania w obiekcie.


:: suknie ślubne ::

Nasza ocena:
Adres: http://rosasuknie.pl

Ulica: Złota 39

Miasto: Zielona Góra
Kod: 65-001
NIP: 9291807283

Telefon: 690 988 002
Opis:

Atelier Rosa - suknie ślubne, to jeden z największych salonów sukien ślubnych w Zielonej Górze. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę producentów i różnych modeli sukien ślubnych, z których na pewno każda przyszła Panna Młoda wybierze coś dla siebie. Naszym klientkom oferujemy spotkania o charakterze indywidualnym umawiane na konkretną godzinę, co pozwala na osiągnięcie poczucia prywatności i eliminację presji czasu. Sprawdź naszą ofertę.