Podobne strony

 • AM-STUDiO fotografia komercyjna oraz ślubna

  Firmy wg branży
  Firma AM-STUDiO oferuje sesje fotograficzne zarówno komercyjne jak i niekomercyjne. Wykonujemy fotorelacje z imprez, zdjęcia portretowe, zdjęcia modowe oraz inne. Dzięki zebranemu doświadczeniu podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i profesjonalnie. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem fotograficznym oraz oświetleniem.
 • Bartosz Troch Photography - Zdjęcia reklamowe

  Kultura i sztuka
  Bartosz Troch to profesjonalny fotograf i retuszer zdjęć. Specjalizuje się w fotografii reklamowej, produktowej, katalogowej i modowej. Jego studio mieści się w Warszawie. Oprócz realizacji zleceń komercyjnych, prowadzi on również kursy z cyfrowej obróbki zdjęć i grafiki w programie Adobe Photoshop. Strona prezentuje zbiór prac artysty i jego ofertę. Ponadto wykonuje on retusz zdjęć z zewnątrz.
 • Zdjęcia produktowe

  Ekonomia
  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania usług fotograficznych na potrzeby biznesu pozwala nam zapewnić naszym klientom stworzenie dopasowanych indywidualnie do potrzeb naszych klientów i nowoczesnych fotografii produktowych, wizerunkowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
 • Fotografia produktowa - shotart.pl

  Firmy wg branży
  Fotografia marketingowo-biznesowa to bogata oferta płynąca prosto z firmy Shotart, która do swoich zdjęć wykorzystuje wysokiej jakości aparaty fotograficzne. Nasze doświadczenie udokumentowane jest certyfikatami i szkoleniami znajdującymi się w naszym dorobku. Nasze główne usługi to między innymi fotografia produktowa i reklamowa, zdjęcia produktowe, packshoty. To gwarancja skutecznej promocji firmy, o której przekonało się wielu naszych klientów.
 • Fotografia produktowa i obrotowa 360

  Kultura i sztuka
  Pokaż się z innej strony za pomocą animacji 360° i 3D. Fotografia obrotowa 360, 3D, animacje 3D. Studio Folyo oferuje realizację fotografi produktowych, obrotowych, animacji i modelowania 3D. Posiadamy dwa w pełni wyposażone studia fotograficzne w których wykonamy dowolne realizacje. Oferujemy usługi postprodukcji fotograficznej.


:: Fotografia produktowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://mynd.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W ofercie naszej firmy zapewniamy naszym klientom wykonanie różnego rodzaju zdjęć produktów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz realizowanych z wykorzystaniem różnego rodzaju tła. Robimy zdjęcia przede wszystkim z wykorzystaniem tła białego oraz czarnego, ale nasze zdjęcia jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. W naszej firmie wykonujemy również retusze zdjęć.