Podobne strony

 • CIS

  Usługi architektoniczne
  Projektowanie, realizacja i obsługa ogrodów, ogródków przydomowych oraz innych terenów zielonych (Szczecin i okolice). Na stronie: o firmie, oferta, galeria i kontakt.
 • WIRTUA GARDEN

  Usługi architektoniczne
  Projektowanie i zakładanie wszelkiego typu ogrodów. Ogrody wodne, skalne i ziemne. Oczka wodne, stawy, kaskady, ogrody zimowe. Dokładne informacje o firmie i jej ofercie - na stronie.
 • Centrum Ogrodnicze DRAMA

  Kwiaty, ogrody, dom
  Całoroczny serwis ogrodniczy oferujący zakładanie i pielęgnację ogrodów, systemy nawadniania i artystyczne brukarstwo. Dokładne informacje na stronie.
 • ACR Usługi Ogrodnicze

  Firmy wg branży
  ACR usługi ogrodnicze, zakładanie, projektowanie i pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni. Systemy nawadniające,oczka wodne, trawniki z siewu i z rolki, prace ziemne, odwodnienia terenu, studnie chłonne, mała architektura, tarasy z drzewa egzotycznego.
 • NaZielono.pl - Projektowanie, zakładnie, pielęgnacja ogrodów

  Firmy wg branży
  Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów, a także aranżacją tarasów i balkonów. W naszej ofercie znajduje się: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów, aranżacja tarasów i balkonów, aranżacja wnętrz zielenią, Wykonujemy zlecenia na terenie województw: małopolskiego (szczególnie Kraków, Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Skawina), świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Green Solutions - architektura krajobrazu ::

Nasza ocena:
Adres: http://greensolutions.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Green Solutions oferuje możliwość przygotowania projektów ogrodów, tarasów, balkonów czy form zieleni na dachach. Dodatkowo, firma zajmuje się także ich zakładaniem. Trawa może zostać posiadana, a w przypadku wymogu szybkich efektów, istnieje możliwość zastosowania trawy z rolki. Green Solutions proponuje także szeroko zakrojoną pielęgnację ogrodów, poszczególnych roślin, trawy oraz żywopłotów.