Podobne strony

 • evixscan3d.pl

  Komputery i internet
  Jeżeli chcesz, by w twojej fabryce pracowały najlepsze skanery 3D, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą naszej firmy. Dzięki nim, będziesz mógł wykonywać skanowanie do CAD, które niezwykle pomaga na całym etapie procesu technologicznego. Ponadto w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc, czy wsparcie, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem będziesz jej potrzebował.
 • 3d Laboratory Druk 3d koszt

  Firmy wg branży
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę warszawskiej firmy 3DLaboratory. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów z wykorzystaniem nowoczesnego druku 3D. Ta nowatorska technologia stosowana jest w wielu branżach, między innymi edukacyjnej oraz rozrywkowej, sztuce, architekturze a także przemyśle, medycynie bądź elektronice. Trójwymiarowe projekty umożliwiają efektowną i przejrzystą prezentację produktu, rozwijają wyobraźnię jak również zachęcają do nauki. Nasza firma gwarantuje fachową obsługę od koncepcji omawianej wspólnie z Klientem aż po wydruk i wykończenie. Szczegóły dostępne na naszej witrynie.
 • www.prodesktop3d.com

  Firmy wg branży
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Prodesktop 3D, która mieści się w Warszawie w dzielnicy Żoliborz. Pracownicy firmy posiadają rozległą wiedzę w branży druku 3D, która jest przez cały czas poszerzana, żeby działać efektywniej oraz móc udzielać profesjonalnego doradztwa zainteresowanym klientom. Firma Prodesktop 3D może przygotować ofertę idealnie dostosowaną do indywidualnych oczekiwań. Mogą Państwo nabyć różne rodzaje drukarek 3D. Wszystkie oferowane produkty są wysokiej jakości. W przypadku zainteresowania zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i do kontaktu telefonicznego albo mailowego.
 • Fotogrametria PKIG - ortofotomapy

  Firmy wg branży
  Fotogramatria.pkig.pl jest stworzonym przez PKIG Sp. z o.o. serwisem dedykowanym usługom firmy w zakresie szeroko pojętej fotogrametrii właśnie. W procesie tym poprzez wykonanie zdjęć z drona, a następnie postprocesing komputerowy uzyskuje się bardzo dokładne pomiary w postaci modeli i skanów 3D, ortofotomap czy numerycznych modeli terenu. W usługach fotogrametrii PKIG wykorzystuje tylko profesjonalny sprzęt renomowanych producentów.
 • Projektowanie 3d - tripiodi.pl

  Firmy wg branży
  W ofercie naszej firmy są profesjonalne skanery 3D i drukarki 3D wraz z oprogramowaniem, materiały do druku 3D, a także liczne usługi z zakresu skanowania, drukowania i modelowania 3D. Technologia 3D ma bardzo szerokie zastosowanie i sprawdza się doskonale w wielu branżach od architektury, przez reklamę po medycynę czy sztukę. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: nms | Bezdotykowe systemy pomiarowe 3D ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pl.nms-int.com/

Ulica: Domaniewska 47/10

Miasto: Warszawa
Kod: 02-672
NIP: 6443503944

Telefon: 22 852 61 20
Opis:

W ramach działalności oferta firmy Nms Polska Sp. z o.o. zawiera m.in.:doradztwo w zakresie doboru optymalnego systemu oraz metod pomiarowych i kontroli jakości.
kalibracja i certyfikacja maszyn pomiarowych zgodnie ze stosownymi normami.
szkolenia z zakresu metodologii nowoczesnej metrologii przemysłowej
usługi pomiarowe 3D
skanowanie 3D (kontrola geometrii, pomiar porównawczy z modelem CAD, inżynieria odwrotna) - w naszym laboratorium lub w siedzibie klienta.
automatyzacja i robotyzacja pr