Podobne strony

 • Lecznica dla zwierząt

  Choroby psów
  Wykaz lecznic i lekarzy weterynarii oraz szeroka oferta usług weterynaryjnych. Obok metod tradycyjnych, leczenie metodami niekonwencjonalnymi - terapią homeopatyczną.
 • Lecznica dla zwierząt Iwony i Krzysztofa Szabała

  Weterynarz
  Informacje dotyczące zakresu usług, cennika oraz lokalizacji gabinetu.
 • Przychodni dla małych zwierząt "Reksio"

  Weterynarz
  Na stronie godziny otwarcia, terminy niezbędnych szczepień dla szczeniąt, artykuł na temat schorzeń skóry psów oraz rozporządzenie o psach agresywnych MSWiA.
 • Lecznica zwierząt

  Weterynarz
  Lecznica, którą prowadzi dr nauk weterynaryjnych Jan Serwin, oferuje klientom pełną gamę usług weterynaryjnych w zakresie zwierząt dużych i małych, w tym egzotycznych. Strona zawiera także garść porad dotyczących opieki nad zwierzętami domowymi.
 • Lecznica dla zwierząt

  Weterynarz
  Strona prezentuje lecznicę, która prowadzi szczepienia ochronne i obowiązkowe, profilaktykę oraz leczenie internistyczne i chirurgiczne. Nagłe przypadki są przyjmowane przez całą dobę.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Przychodnia Weterynaryjna Con Amore ::

Nasza ocena:
Adres: www.weterynarzjozefow.pl

Ulica: ul. Piłsudskiego 92

Miasto: Józefów
Kod: 05-420
NIP:

Telefon: 22 612 25 00
Opis:

Prowadzimy Przychodnie Weterynaryjną Con Amore w Józefowie koło Otwocka. W naszej Przychodni oferujemy kompleksowe leczenie oraz profilaktykę psów, kotów oraz gryzoni. Oferujemy również strzyżenie psów i kotów. Z każdym rokiem rozwijamy się i doskonalimy dla naszych pacjentów. Nasz zespół złożony jest z lekarzy weterynarii, którym udało się połączyć pasję z praca zawodową.