Podobne strony

 • ALCOTOURS Kafarski

  Biura podróży
  Firma organizuje wypoczynek w egzotycznych krajach; od początku swej działalności oferuje wyjazdy do Kenii. Prowadzi też sprzedaż biletów lotniczych.
 • TS-TRANSPORT SERVICE sp z o.o.

  Transport
  Firma oferuje usługi transportowe w relacjach międzynarodowych. Posiada w dyspozycji 120 zestawów (ciągnik+naczepa) przystosowanych do wykonywania transportów na terenach całej Europy i Azji.
 • Sklep internetowy

  Komputery - sprzęt
  Sklep posiadający w swojej ofercie zestaw akcesoriów komputerowych - DVD-ROM oraz palmtopów.
 • Opus - Biuro i Poligrafia

  Artykuły biurowe
  W swojej ofercie firma posiada takie urządzenia jak bindownice, laminatory, obcinarki i niszczarki. Płatność przedpłatą lub przy odbiorze.
 • Union Systems 2000 sp. z o.o.

  Dla przedsiębiorstw
  Firma zajmuje się produkcją profesjonalnego oprogramowania biurowego i multimedialnego, a także specjalizowanego oprogramowania na zamówienie. Produkty: Synapsa (System Nadzoru Pracy Serwisu), Generator Cenników, Magnat (Magazynowanie i Nadzór Towarów). Wersje demo do ściągnięcia.


:: Rusztowania ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.delta-bud.eu

Ulica: ul.Kłobucka 10

Miasto: Warszawa
Kod: 02-699
NIP:

Telefon: +48 22 255 35 30
Opis:

Szalunki, rusztowania nowe i używane, aluminiowe i elewacyjne to jest bardzo solidna oferta równie solidnej firmy o nazwie Delta-Bud która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży tych produktów. Firma działa na rynku już bardzo długi okres dlatego poznała wymagania klienta oraz wie co może on oczekiwać od takiego producenta jak ten. A rusztowania i szalunki te nowe jak i używane oraz ich wynajem to produkty i usługi firmy które stoją bardzo wysoko w systemie działania firmy.