Podobne strony

 • Skorpion

  Druk, poligrafia
  Firma zajmuje się obsługą reklamową firm. Oferuje nadruki na tkaniach, ceramice i innych tworzywach, wizytówki, kalendarze, ulotki, naklejki, zaproszenia, foldery, szyldy, plansze, instalacje elektryczne, reklamy świetlne i przestrzenne, reklamę na pojazdach, skład, gadżety reklamowe.
 • Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

  Materiałoznawstwo
  Strona przedstawia profil naukowy i skład personalny Wydziału, jego strukturę (Katedra Fizykochemii Ciała Stałego, Zakład Chemii Nieorganicznej, Katedra Chemii Analitycznej, Katedra Ceramiki Specjalnej, Zakład Materiałów Budowlanych, Katedra Szkła i Emali.
 • MEGRES

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo zaopatruje instytucje, urzędy, obiekty użyteczności publicznej w kompletne zestawy łazienkowe i instalacje sanitarne. Na stronie informacje o realizacjach, systemie niewidocznego mocowania płyt elewacyjnych z gresu, oferta dla producentów.
 • STEMKO

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka sprzedaje artykuły instalacji sanitarnych, armaturę i agd. W witrynie profil sprzedaży, cennik, historia i dane personalne kierownictwa.
 • Akces

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Centrum materiałów zaopatruje firmy oraz inwestorów prywatnych w materiały instalacyjne. W ofercie posiada kompletne systemy wodno-kanalizacyjne, rynnowe i osłon sieci telekomunikacyjnych. Na stronie szczegółowa oferta i warunki finansowania.


:: Hydrauliczny.Com ::

Nasza ocena:
Adres: http://pgi.com.pl/

Ulica: Kraczewicka 17 lok.45

Miasto: Poniatowa
Kod: 24-320
NIP:

Telefon:
Opis:

Strona pgi.com.pl to najpewniejszy wybór urządzeń sanitarnych i przedmiotów przydatnych do łazienek, w całej sieci. Stawia się tutaj nie tylko na materiały i jakość wykonania produktów, ale także na atrakcyjną ofertę cenową oraz odpowiedni sposób dostarczenia towarów. Zakupy internetowe powinny być przecież przyjemnością i ułatwieniem dla potencjalnego klienta.