Podobne strony

 • Bukiety

  Prasa branżowa
  Internetowe streszczenie kwartalnika Bukiety, które powstało z inicjatywy miesięcznika Kwietnik jako dodatkowe pismo dla właścicieli kwiaciarń, bukieciarzy i dekoratorów. Na stronie znajdziesz informacje o numerze aktualnym, jak i archiwalnych.
 • Jessi

  Aranżacja wnętrz
  Strona firmy zajmującej się aranżacją wnętrz. Firma produkuje stroiki świąteczne, aranżacje kwiatowe etc. Na stronie znajdziesz zdjęcia wykonanych przez firmę ozdób, informacje o targach i innych wydarzeniach, dane kontaktowe i katalogi produktów.
 • Kwiaciarnia Internetowa

  Kwiaciarnie
  Prezentacja kwiaciarni internetowej, która oferuje sprzedaż kwiatów przez internet. Klient może wybrać bukiety z róż, wiązanki z kwiatów mieszanych, kompozycje kwiatowe, a także sam może skomponować własny bukiet. Kwiaciarnia realizuje zamówienia na terenie Polski i 38 państw na świecie.
 • Kwiaciarnia internetowa

  Kwiaciarnie
  Korzystając z zamieszczonej na stronie oferty i przesyłając ładny bukiecik kwiatów możesz sprawić komuś prawdziwą niespodziankę i dużo przyjemności. Wszystkie podane ceny dostaw do Trójmiasta, Polski lub w Świat są cenami brutto (z VAT) i obejmują koszt dostawy.
 • Kwiaciarnia M&A&K

  Kwiaciarnie
  Kwiaciarnia oferuje: bukiety i wiązanki ślubne, wieńce i wiązanki okolicznościowe, dekoracje świąteczne oraz wystroje domów, biur i witryn sklepowych. Na stronie można zobaczyć zdjęcia przykładowych wiązanek.


:: Kwiaty na telefon Zielona Oliwka ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sklep.zielonaoliwka.com.pl/

Ulica: Panewnicka 100

Miasto: Katowice
Kod: 40-772
NIP: 634-195-1159

Telefon: 605414665
Opis:

Kwiaciarnia internetowa Zielona Oliwka - kup bukiet przez internet, na telefon lub osobiście w naszej siedzibie w Katowicach Panewnikach. Naszą dewizą jest wysoka jakość i świeży materiał kwiatowy. Zamów bukiet za granicę lub do dowolnego miejsca w Polsce. Działamy w ramach sieci Euroflorist. Szybka wysyłka kwiatów do Niemiec i do Anglii. Do kwiatów możesz dobrać upominek lub słodkie co nieco. Zrób bliskiej osobie słodką niespodziankę!