Podobne strony

 • Pałac w Promnicach

  śląskie
  Hotel "NOMA-Residence" w Promnicach to znajdujący się w Zameczku Myśliwskim, jedyny na Górnym Śląsku pięciogwiazdkowy hotel. Oprócz możliwości zapoznania się z warunkami hotelowymi oraz menu restauracji istnieje możliwość rezerwacji pokoi i apartamentów przez internet.
 • Velo Sp. z o.o.

  Sprzęt kolarski
  Na stronach firmy będącej generalnym dystrybutorem rowerów marki Author znajdziesz katalog produktów, informacje o firmie, listę sklepów współpracujących oraz prezentację produktu miesiąca.
 • Polski Portal Golfowy

  Golf
  Jeśli przemierzasz bezkres sieci w poszukiwaniu informacji dotyczących golfa to właśnie twa wędrówka dobiegła końca. Na stronach Polskiego Portalu Golfowego dowiesz się co to w ogóle jest golf i na czym polega, jest tu również garść informacji historycznych dotyczących tej gry. Jeśli jesteś początkującym graczem i nie bardzo wiesz o czym rozmawiają bardziej doświadczeni koledzy z pewnością przydatny okaże się słowniczek. Również dla początkujących, przeznaczona jest wirtualna szkoła golfa. Oprócz tego znajdują się tu informacje o polach golfowych w Polsce i na świecie, turniejach oraz graczach.
 • GOLF - Polskie strony

  Golf
  Zbiór odnośników do polskich stron o grze w golfa. Ułatwia znalezienie potrzebnych informacji na temat tej fascynującej gry.
 • Pszczyna - pszczyński portal pless.pl

  Inne
  Serwis infomacyjny Pszczyny, na stronach którego znajdziesz informacje na temat miasta, pszczyniaków, pszczyńskich firm, kultury i rozrywki (repertuar kina), aktualności, a także bramkę e-mail/sms, forum dyskusyjne i chatroom. Ponadto rozkład jazdy pociągów i wiele innych.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Sklep rowerowy oraz narciarski Yamak ::

Nasza ocena:
Adres: http://yamak.pl

Ulica: Broniewskiego 3

Miasto: Pszczyna
Kod: 43-200
NIP: 652-00-12-679

Telefon: (32) 210 44 99
Opis:

Nasz sklep rowerowy powstały w 1992 roku oferuje szeroki wybór rowerów renomowanych marek. W ofercie znajdują się rowery trekkingowe, górskie, szosowe, damskie i dziecięce.
Ponadto sprzedajemy akcesoria rowerowe. Posiadając 23 letnie doświadczenie możemy poszczycić się fachowym serwisem i naprawą rowerów. W zimie można u nas zakupić używane narty bądź je wypożyczyć.
Prowadzimy również naprawę oraz ostrzenie nart.