Podobne strony

 • ABC Hurtownia Części Zamiennych

  AGD
  Prezentacja sklepu internetowego, który prowadzi hurtową sprzedaż części zamiennych i zapasowych AGD do produktów firm Zelmer, Niewiadów oraz Meska. Ponadto na stronie zamieszczona jest oferta prezentująca sprzęt AGD wyżej wymienionych producentów, a także osprzęt do chłodnictwa i klimatyzacji. Płatność gotówką, przedpłatą lub przy odbiorze.
 • KARCHER - maszyny czyszczące

  Maszyny specjalistyczne
  Oferta firmy produkującej urządzenia czyszczące.
 • Elcomp Sp. z o.o.

  Producenci
  Producent i dystrybutor odkurzaczy z filtrem wodnym oraz uniwersalnego filtra wodnego do odkurzaczy kubełkowych, dystrybutor sprzętu AGD.
 • Zelmer

  Producenci
  Strona domowa jednego z największych krajowych producentów AGD. Zelmer posiada w swojej ofercie m.in. odkurzacze, roboty kuchenne, kawiarki. Strona zawiera informacje o produktach, o historii i strategii firmy, jest tu też wykaz krajowych i zagranicznych przedstawicieli.
 • Dabex

  Sprzęt, materiały czyszczące
  Obok dystrybucji sprzętu sprzątającego firma zajmuje się również projektami systemów utrzymania czystości, szkoleniem pracowników firm sprzątających, usługami sprzątania oraz prowadzi serwis sprzętu.


:: Invest AGD ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.investagd.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

W ofercie naszej firmy posiadamy szeroki asortyment między innymi wyposażenia do urządzeń marki Zelmer, z którą nasza firma współpracuje od samego początku działalności, czyli już od 1997 roku. W naszej firmie wykonujemy również takie elementy wyposażenia, jak szczotka do odkurzacza. Wszystkie nasze wyroby są realizowane w ramach nowoczesnej linii produkcyjnej, co pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższej jakości wyroby.