Podobne strony

 • Autofelgi

  Opony i felgi
  Strona firmy zajmującej się sprzedażą i renowacją felg i opon samochodowych. Znajdziesz tu jej ofertę i dane kontaktowe.
 • AUTO FELGI

  Opony i felgi
  Strona firmy oferującej felgi aluminiowe i stalowe, felgi pojedyncze, komplety z oponami, obręcze stalowe, opony letnie i zimowe, pierścienie centrujące, kołpaki, dekle, śruby. Firma świadczy ponadto usługi prostowania i naprawy felg oraz ich renowacji i polerowania.
 • Nowe Opony Serwis klimatyzacji samochodowej bielsko biała

  Firmy wg branży
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny sklep internetowy, oferujący opony do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli a także inny asortyment dotyczący kół i nie tylko. Jesteśmy nowe-opony.pl. U nas odkryjesz okazałą gamę produktów, najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach. Mamy w sprzedaży opony terenowe, bieżnikowane, motocyklowe, felgi aluminiowe, śruby, nakrętki do felg, szpilki, dekielki, wycieraczki samochodowe i wiele innych. Dystrybucja odbywa się za pomocą internetu, co pozwala nam zminimalizować koszty, w przeciwieństwie do sklepów stacjonarnych. Sklep nowe-opony.pl to szybkie oraz przyjemne zakupy. Układ tej strony pozwala na szybkie znalezienie szukanego produktu. Szczegóły na stronie:
 • TOP-GUM Zabezpieczenia do kół

  Ekonomia
  Nowe ogumienie różnorodnego typu do samochodów ciężarowych i osobowych lub terenowych a również profesjonalnego sprzętu budowlanego lub motocykli to główny składnik różnorodnej oferty poważanego internetowego sklepu z ogumieniem NOWE OPONY. co więcej firma rozprowadza szeroką gamę felg bądź wycieraczek i innych akcesoriów i części samochodowych a nawet oleje oraz akumulatory. Sklep NOWE OPONY należy do bielskiej firmy TOP-GUM, zapewniającej stosowanie najwyższej jakości ogumienia renomowanych polskich i ogólnoświatowych fabrykantów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej zawierającej pełną ofertę jednostek oraz sklepu.
 • Pierścienie centrujące

  Motoryzacja i transport
  Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu dla naszych klientów zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie dostarczania naszym klientom takich wyrobów, jak pierścienie centrujące. Posiadane w naszej firmie doświadczenie pozwala nam zapewnić naszym klientom dostarczenie takich wyrobów, jak między innymi felgi używane czy opony. Wszystkie produkty z naszej oferty pochodzą jedynie od renomowanych producentów.


:: Pierścienie centrujące do felg aluminiowych ::

Nasza ocena:
Adres: www.pierscieniecentrujace.pl

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod: 32-086
NIP:

Telefon: 789375185
Opis:

Sklep z pierścieniami centrującymi do felg aluminiowych. Pierścienie centrujące zapewniają centryczny montaż koła w samochodzie. Niwelują różnicę między średnicą otworu centrującego w feldze aluminiowej a średnicą piasty koła.
W ofercie sklepu znajdują się pierścienie centrujące do wszystkich samochodów osobowych

Słowa kluczowe: