Podobne strony

 • Coaching i szkolenia dla firm

  Firmy wg branży
  Specjalizujemy się w rozwijaniu kompetencji poprzez coaching. Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu executive coaching, career coaching, coaching zespołów oraz szkolenia dla menedżerów, którzy chcą stosować coaching w zarządzaniu swoimi zespołami.
 • Noble Manhattan Coaching Polska to szkoła coachingu

  Oświata i edukacja
  Noble Manhattan Coaching Polska to największa i najstarsza w Europie szkoła coachingu. Oferuje wsparcie coachów poprzez: akredytację i certyfikację, kursy, certyfikowane szkolenia z coachingu na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki Noble Manhattan możesz stać się akredytowanym coachem z międzynarodowym certyfikatem potwierdzającym Twoje kompetencje.
 • Coaching we Wrocławiu - Rafał Stankiewicz

  Oświata i edukacja
  Coaching to skuteczna metoda poprawy jakości życia i radzenia sobie z różnego rodzaju przeciwnościami życiowymi. Udział w sesjach coachingowych znacząco przyśpiesza proces osiągania celów zawodowych i prywatnych w życiu Klientów. Spotkanie z coachem jest dobrym pomysłem w sytuacji potrzeby zmiany pracy lub chęci zmiany ścieżki kariery zawodowej. Ta metoda pracy ma wiele wspólnego z psychoterapią, choć dużo się też od niej różni. Sesje prowadzone we Wrocławiu przez Rafała Stankiewicz, psychologa,
 • Szkolenia dla firm i sesje business coachingu

  Firmy wg branży
  Na firmowej stronie Unitive Coaching znajdziesz ofertę szkoleń dla firm, organizacji i klientów indywidualnych. Prowadzimy efektywne sesje life coaching oraz business coaching, więc z powodzeniem rozwiążesz swoje problemy. Jeśli jesteś mówcą lub prezenterem publicznym, masz okazję podnieść swoje umiejętności dzięki szkoleniu Unitive Public Speaking. Promujemy również klientów i ich firmy dzięki usłudze personal branding.
 • Coaching Kraków ZmianaNaDobre.pl Profesjonalnie

  Oświata i edukacja
  ZmianaNaDobre.pl to coaching dla osób prywatnych i dla organizacji, firm. To metoda wprowadzenia zmiany na dobre w życiu (life coaching in. życiowy), karierze (coaching kariery), w biznesie (coaching biznesu). To szansa na wzrost wyników dla firm i dla poszczególnych pracowników. Executive coaching (dla najwyższej kadry), coaching menadżerski oraz praca z grupą, zespołem (team coaching) to najlepsze metody osiągania celów poprzez rozwój pracowników. Zaprasza profesjonalista: akredytowany coach.


:: Agnieszka Rackiewicz Coaching Gorzów ::

Nasza ocena:
Adres: www.agnieszkarackiewicz.pl

Ulica: Wełniany Rynek 12

Miasto: Gorzów Wielkopolski
Kod: 66-400
NIP: 599 199 55 28

Telefon:
Opis:

Agnieszka Rackiewicz oferuje profesjonalny coaching na wysokim poziomie. Gorzów to miasto w którym możesz umówić się na wizytę i skorzystać z oferty na life oraz business coaching. Możliwość realizacji bezpośrednich indywidualnych sesji lub przez Skype. Pasją Agnieszki Rackiewicz jest urzeczywistnianie celów i wizji innych co skutecznie czyni poprzez coaching. Odwiedzając Gorzów, skorzystaj z usług Agnieszki Rackiewicz na coaching biznesowy, idealny dla osób rozwijających mały lub średni biznes.