Podobne strony

 • Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

  Wydawnictwa oświatowe
  Największa w Polsce oficyna edukacyjna. Corocznie wydaje ponad 600 tytułów, w tym ok. 200 pierwszych wydań, natomiast cała oferta wydawnicza obejmuje łącznie 3000 pozycji. Czasopisma pedagogiczne WSiP są adresowane do nauczycieli oraz pracowników oświaty i wychowania.
 • Zespół Szkół Ponadpodstawowych

  świętokrzyskie
  Na stronie zamieszczono aktualności dotyczące szkoły, jej historię, wiadomości na temat kierunków kształcenia, kół zainteresowań oraz galerię zdjęć i plan lekcji.
 • Zespół Szkół Zawodowych nr 1

  łódzkie
  Zapoznasz się tu z aktualnościami z życia szkoły, jej historią, kierunkami kształcenia oraz działalnością gazetki szkolnej.
 • Zespół Szkół Budowlanych nr 2

  Łódź
  Dowiesz się tu jakie szkoły wchodzą w skład zespołu, poznasz aktualności, historię szkoły. Zapoznasz się również z działalnością Samorządu Szkolnego.
 • Zespół Szkół Odzieżowych

  małopolskie
  Na stronie znajdują się informacje o szkole, historia placówki, grono pedagogiczne, kierunki kształcenia oraz zasady naboru. Można tu również znaleźć krótką biografię Jana Szczepanika - patrona szkoły.


:: Krakowska Szkoła Zawodowa www.ksz.edu.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ksz.edu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza szkoła zawodowa oferuje naukę na wielu kierunkach. Dzięki nam zdobędziesz tytuł zawodowy czeladnika w wybranym zawodzie. Do wyboru cukiernik, lakiernik, stolarz, fryzjer, fotograf, piekarz, blacharz samochodowych i wiele innych. Nauka odbywa się przez trzy dni w tygodniu. Absolwenci mogą kontynuować naukę w liceum uzupełniającym. Więcej informacji o korzyściach związanych z nauką w naszej szkole na stronie ksz.edu.pl.